Pomoc w egzaminach poprawkowych

czasowiczka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Masz poprawkę w sierpniu z chemii? Jeśli masz do opracowania zagadnienia z chemii lub zadania do rozwiązania, których kompletnie nie rozumiesz napisz do mnie. Pomogę Ci. Prześlesz mi swoje zagadnienia lub zadania na E-maila a ja zrobię/rozwiążę je dla Ciebie. Zadania rozwiązuje z dokładnym wytłumaczeniem skąd co się wzięło a zagadnienia opracowuje w sposób prosty a zarazem dokładny. Czas jaki musisz czekać zależy od tego jak trudny jest materiał lub jak dużo tego jest. W przybliżeniu są to góra 2 dni. Jeśli jest tego mało to 1 dzień. Cena dokładna dogadania to zależy tak jak pisałam wcześniej od tego ile jest materiału. Jestem osobą uczciwą i zawsze dotrzymuje terminu. Jeśli wiem, że nie zdążę opracować materiału na czas informuję o tym. Myślę, że jeśli chodzi o zadania to cena będzie 5 zł za jedno. Tak więc jeśli masz np. 3 zadania to 15 zł.
Poziom: gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Wysyłam w formie elektronicznej (poczta E-mail) tak więc nie tracisz na wysyłkę ale na życzenie klienta mogę wysłać listem poleconym pocztą.
Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Nie tylko korepetycje, czasem taniej wychodzą platformy typu pledu.pl , na których można znaleźć różne ciekawe materiały edukacyjne.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
robson12 napisał:
Nie tylko korepetycje, czasem taniej wychodzą platformy typu pledu.pl , na których można znaleźć różne ciekawe materiały edukacyjne.
Faktycznie, jest tam wstęp do miko i markoekonomi, podstawy zarządzania, ekonomi i nawet kurs języka szwedzkiego :)
 
D

Dobrawa

Guest
Zaskoczyli mnie że podczas wykładu można notowac w udostępnionym notesie i wysłać sobie potem notatke na maile. Fajna sprawa.
 
Do góry