Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 maciekara

maciekara

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 09:14

Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D

Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :P, także trzeba tylko chcieć. 

Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a> 

i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.

Jaki to suplement? Gdzie dostępny?

Możesz go znaleźć na stronie producenta forskolinoptima.com

• 0

#102 ToLa01

ToLa01

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:32

Jeśli ktoś szuka dobrego suplementu to moje doświadczenie podpowie Wam colon c. Wiadomo, najpierw stawiam na dietę. Ale czasem mam już dość płatków owsianych, wieć sobie wolę wypić drinka z suplementem. A dzięki systematyczności zdecydowanie poczułam różnicę. Kiedyś miałam wypchany brzuch, ciągłe wzdęcia. Teraz mam płaski brzuszek, nic mi nie zalega w jelitach. Nie sądziłam, że można to załatwić suplementem :D

• 0

#103 Olaaa90

Olaaa90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 08:03

Jak się już jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: lepszytrener.pl/trening-personalny

Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek :)

• 0

#104 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 10:56

Ja najczęściej kupuję suplementy na odchudzanie w aptece internetowej i jak dla mnie apteka, która ma dobre ceny to ta apteka -Apteki Podlasie , która ma swoją stronę wiec warto.
  • 0

#105 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 15:44

Ja ostatnio zastanawiałam się nad suplementami, żeby trochę się wspomóc przy odchudzaniu. Koleżanka mówiła, że jest jakaś nowość Citrosept Slim, który podobno pomaga z prawidłowym metabolizmem tłuszczów. Ktoś może korzysta już?

• 0

#106 KamilaJA

KamilaJA

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 październik 2018 - 10:40

Ja czytałam o morwie białej lepszytrener.pl/blog-trenera/mowa-biala-na-odchudzanie-i-dla-cukrzykow

Tutaj masz opisane dlaczego warto

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#107 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 28 październik 2018 - 14:59

Herbatke z morwy białej pijam ale raczej chciałam cos więcej. Wziełam sobie ten Citrosept Slim , bo jednak potrzebuję troche podkręcic metabolizm po prostu. Cholina przyczynia się do zapewnienia prawidłowego metabolizmu tłuszczów i do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Więc chyba to coś co  warte jest spróbowania. 

• 0

#108 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 31 październik 2018 - 01:34

A długo już to bierzesz? Zauważyłaś już jakieś efekty? I w jakiej to jest formie? Bo mówisz o wspomaganiu wątroby, to chyba tabletki nie za bardzo, bo mogą ją dodatkowo obciążać.

• 0

#109 KamilaJA

KamilaJA

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 09:08

Ja po suple bym od razu nie sięgała. Moim zdaniem lepiej mieć dobrze ułożoną dietę i oczywiście ćwiczyć! 

Polecam zajrzeć do tej bazy lepszytrener.pl

Sa tu trenerzy, dietetycy i firmy sportowe z każdego miasta. Nie trzeba wydawać milionów na specjalistów, wystarczy, że ktoś nas nakieruje :)

• 0

#110 janpasek70

janpasek70

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 14:22

Zgadzam się z poprzedniczką. Odpowiednia dla nas dieta i maksymalna ilość ruchu - to jest to. Suplementy to niepotrzebne faszerowanie się chemią.

• 0

#111 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 19:17

A długo już to bierzesz? Zauważyłaś już jakieś efekty? I w jakiej to jest formie? Bo mówisz o wspomaganiu wątroby, to chyba tabletki nie za bardzo, bo mogą ją dodatkowo obciążać.

Teraz będzie 2 tygodnie. Ograniczyłam słodycze i chipsy do 0 i pije dużo więcej wody. Citrosept Slim to krople. Pije się je razem z woda. 30 kropli rozpuszczone min. w 500 ml wody 3 razy dziennie. 

Użytkownik Caraoka edytował ten post 12 listopad 2018 - 19:18

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#112 Oaza1

Oaza1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:40

Ja jakoś nie ufam tym wszystkim suplementom. Zdrowe odżywianie to podstawa :) Polecam dietę pudełkową, a konkretnie to Wygodną Dietę - jak do tej pory to najlepszy catering z jakim miałam do czynienia :) 

• 0

#113 lucsk

lucsk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:29

Wbrew pozorom spalacze tłuszczu nie sa głupim rozwiązaniem. Same w sobie nie odchudzą ale są dobrą pomoca dla treningu  Sprawiają, ze

trening jest skuteczniejszy

łatwiej tracimy kilogramy

oraz mniejszy jest efekt jojo

Ważne jest też przestrzeganie dawek suplementu, które ustalone zostały przez producenta spalacza tłuszczu. Jest to trudne, bo wiele osób chce poczuć efekty działania natychmiast po spożyciu. Pamiętaj, że organizm szybko się przyzwyczaja.  

Aktualnie dobre promocje ma ten sklep

https://swiatsupli.p...-tluszczu-mocne

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#114 Janusz67

Janusz67

Nowicjusz