Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 maciekara

maciekara

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 09:14

Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D

Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :P, także trzeba tylko chcieć. 

Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a> 

i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.

Jaki to suplement? Gdzie dostępny?

Możesz go znaleźć na stronie producenta forskolinoptima.com

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#102 ToLa01

ToLa01

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:32

Jeśli ktoś szuka dobrego suplementu to moje doświadczenie podpowie Wam colon c. Wiadomo, najpierw stawiam na dietę. Ale czasem mam już dość płatków owsianych, wieć sobie wolę wypić drinka z suplementem. A dzięki systematyczności zdecydowanie poczułam różnicę. Kiedyś miałam wypchany brzuch, ciągłe wzdęcia. Teraz mam płaski brzuszek, nic mi nie zalega w jelitach. Nie sądziłam, że można to załatwić suplementem :D

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0