Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 Gosia70

Gosia70

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 07 maj 2017 - 15:13

Witam

Może to zabrzmi banalnie, ale tak jak lekarstwa nie każdemu pomagają tak też jest z suplementami na odchudzanie. Nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do swojej wagi...była w miarę poprawna, aż do czasu, gdy okazało się, że zaczęłam grubnąć mimo,że jadłam tyle samo i prowadziłam taki sam tryb życia.

Wówczas zaczęłam stosować rożne diety...ale efektów nie było. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak się dzieje. Zrobiłam badania i okazało się, że mam niedoczynność tarczycy...do czego zmierzam otóż, zawsze jeżeli waga spada lub wzrasta jest jakiś powód. Warto go znaleźć wówczas można zastosować odpowiednią dietę...dietę, która pomoże powrócić do prawidłowej wagi. ,,Diety cud,, czy też suplementy to tylko chwilowy efekt. Bez znalezienia przyczyny zaistniałej sytuacji nie można liczyć na trwały efekt... i jeszcze jedno nic nie dzieje się bez ciężkiej pracy. Proponuję zamiast suplementu wizytę u dietetyczki, która po zapoznaniu się z wynikami badań opracuje odpowiednią dietę...to działa.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#82 modzi

modzi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 09 maj 2017 - 17:30

To prawda , bez pracy samo nic się nie zrobi. Dlatego oprócz wspomagania przemiany materii herbatkami bog active, zaczęłam biegać, do pracy jadę rowerem. Co było trudne zrezygnowałam z ciastek.  A herbatki są smaczne ,orzeźwiające i dobrze wpływają na moje samopoczucie. 

Załączone pliki

• Załączony plik  4 slim.jpg   953,06 KB   0 Ilość pobrań

• 0

#83 mazi07

mazi07

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 11 maj 2017 - 20:50

Piję Active Burn o smaku - granatu i czerwonej pomarańczy. Nie wiem czy są inne smaki bo to był mój pierwszy wybór i od razu zasmakowała mi.

• 0

#84 KotPad

KotPad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 15 maj 2017 - 06:18

U mnie działa najlepiej zdrowa dieta:) i codzienna dawka ruchu:) ale żeby nie było to mam jeszcze takie tabletki dla szczupłej sylwetki z humavitu z pokrzywą indyjską

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#85 Mr Papuga

Mr Papuga

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 19 maj 2017 - 17:25

Nie potrzebujecie żadnych suplementów na odchudzanie - właściwie takie coś nie istnieje, są tylko spalacze na bazie kofeiny i tauryny wspomagające metabolizm. Podstawa to dieta + trening, oczywiście na deficycie kalorycznym. Pozdrawiam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0