Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 Gosia70

Gosia70

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 07 maj 2017 - 15:13

Witam

Może to zabrzmi banalnie, ale tak jak lekarstwa nie każdemu pomagają tak też jest z suplementami na odchudzanie. Nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do swojej wagi...była w miarę poprawna, aż do czasu, gdy okazało się, że zaczęłam grubnąć mimo,że jadłam tyle samo i prowadziłam taki sam tryb życia.

Wówczas zaczęłam stosować rożne diety...ale efektów nie było. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak się dzieje. Zrobiłam badania i okazało się, że mam niedoczynność tarczycy...do czego zmierzam otóż, zawsze jeżeli waga spada lub wzrasta jest jakiś powód. Warto go znaleźć wówczas można zastosować odpowiednią dietę...dietę, która pomoże powrócić do prawidłowej wagi. ,,Diety cud,, czy też suplementy to tylko chwilowy efekt. Bez znalezienia przyczyny zaistniałej sytuacji nie można liczyć na trwały efekt... i jeszcze jedno nic nie dzieje się bez ciężkiej pracy. Proponuję zamiast suplementu wizytę u dietetyczki, która po zapoznaniu się z wynikami badań opracuje odpowiednią dietę...to działa.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#82 modzi

modzi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 09 maj 2017 - 17:30

To prawda , bez pracy samo nic się nie zrobi. Dlatego oprócz wspomagania przemiany materii herbatkami bog active, zaczęłam biegać, do pracy jadę rowerem. Co było trudne zrezygnowałam z ciastek.  A herbatki są smaczne ,orzeźwiające i dobrze wpływają na moje samopoczucie. 

Załączone pliki

• Załączony plik  4 slim.jpg   953,06 KB   0 Ilość pobrań

• 0

#83 mazi07

mazi07

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 11 maj 2017 - 20:50

Piję Active Burn o smaku - granatu i czerwonej pomarańczy. Nie wiem czy są inne smaki bo to był mój pierwszy wybór i od razu zasmakowała mi.

• 0

#84 KotPad

KotPad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 15 maj 2017 - 06:18

U mnie działa najlepiej zdrowa dieta:) i codzienna dawka ruchu:) ale żeby nie było to mam jeszcze takie tabletki dla szczupłej sylwetki z humavitu z pokrzywą indyjską

• 0

#85 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 19 maj 2017 - 17:25

Nie potrzebujecie żadnych suplementów na odchudzanie - właściwie takie coś nie istnieje, są tylko spalacze na bazie kofeiny i tauryny wspomagające metabolizm. Podstawa to dieta + trening, oczywiście na deficycie kalorycznym. Pozdrawiam.

• 0

#86 cercei

cercei

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 24 maj 2017 - 20:24

Nie potrzebujecie żadnych suplementów na odchudzanie - właściwie takie coś nie istnieje, są tylko spalacze na bazie kofeiny i tauryny wspomagające metabolizm. Podstawa to dieta + trening, oczywiście na deficycie kalorycznym. Pozdrawiam.

Ale przy diecie pojawiają się też problemy, niedobory i różne historie, z którymi można sobie poradzić z pomocą suplementów. Poza tym są choroby utrudniające odchudzanie takie jak np. niedoczynność tarczycy. Ja to mam i póki nie zaczęłam leczenia, choćbym nie wiem co robiła nie mogłam schudnąć, a poza leczeniem ważna jest suplementacja. Ja biorę colon slim, bo ma w sobie jod - mega ważny przy tarczycy, ma chrom, który pomaga w walce z ochotą na słodkie i wiele innych składników no a przede wszystkim błonnik, zbawienny przy zaparciach, które u mnie z dietą idą nierozłącznie. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#87 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 27 maj 2017 - 19:22

No tak, w takim wypadku jak najbardziej. Jeśli ktoś ma jakieś choroby to wtedy preparaty są bardzo pomocne, tak samo jak ktoś już ma dopiętą dietę i wie czego mu brakuje, co jego organizm gorzej syntetyzuje itp. Odnosiłem się tutaj do ludzi, co myślą, że kupując 500g spalacza za 100zł i monohydrat kreatyny zrobią formę w pół roku dalej objadając się batonikami i trzymając podaż białka na 1g/kgmc. 

• 0

#88 cercei

cercei

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 29 maj 2017 - 16:35

Zgodzę się z Tobą, są osoby liczące w diecie na cud :).

• 0

#89 Amabilis

Amabilis

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 31 maj 2017 - 09:42

Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D

• 0

#90 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:32

Zawsze po 30-stce, można skorzystać z prozdrowotnej kuracji teściem :D Lekarze w USA przepisują bez problemów osobom po 40-stce.

• 0

#91 cercei

cercei

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 19:23

Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D

Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :P, także trzeba tylko chcieć. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#92 maciekara

maciekara

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:33

Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :P, także trzeba tylko chcieć. 

Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a> 

i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.

• 0

#93 cercei

cercei

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 12:57

Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a> 

i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.

Jaki to suplement? Gdzie dostępny?

• 0

#94 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 08:22

Herbaty nie są skuteczne. Przetestowałem ich wiele. I jakieś czerwone i zielone. Lubię i piję codziennie ale nie wiem kto jest taki naiwny aby myśleć, że herbata mu pomoże

To nad czym się natomiast zastanawiam to błonnik. Czy branie błonnika rzeczywiście może pohamować apetyt? 

• 0

#95 Amabilis

Amabilis

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 14:16

Herbaty nie są skuteczne. Przetestowałem ich wiele. I jakieś czerwone i zielone. Lubię i piję codziennie ale nie wiem kto jest taki naiwny aby myśleć, że herbata mu pomoże

To nad czym się natomiast zastanawiam to błonnik. Czy branie błonnika rzeczywiście może pohamować apetyt? 

Pamiętaj, że przy błonniku musisz pić duuuużo wody bo inaczej Cię "zapcha". 

• 0

#96 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:20

Apetytu błonnik na pewno Ci nie zahamuje. Będzie natomiast sprawiał,że będziesz czul się o wiele bardziej najedzony. Tak jak tutaj osoba pisze powinieneś pic dużo wody ( ale to jest polecane przy każdej diecie).

Jesli chodzi o błonniki to najlepsze są te na bazie babki w suszu ( w tabletakch nie ponieawż nie maja dobrego działania) Polecam Fibra Vitale. Skład ogólnie super:

babka plesznik

babka jajowata

siemie lniane

• 0

#97 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 07:37

Gdzie to kupujesz?

• 0

#98 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 09:38

Zamawiam przez internet. Widziałem kilka razy w slepach stacjoanrnych ( w aptekach oraz w zielraskich) ale caena była przesadzona. W sieci jest o wiele taniej na ich stronie ( u producenta). A i jeszcze coś. Cena wydawała mi się również początkowo dość wysoka ale jak zamówisz to powinna CI przyjść bardzo duża paka, Tak wiec wystarczy Ci na długo.

• 0

#99 zabam

zabam

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 10:44

Jeśli chodzi o odżywki na rzeźbę, zajrzyj do gruby-trener.pl/odzywki-na-rzezbe/ oferuje darmowe porady :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#100 plu_zu

plu_zu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:04

Jesli chodzi o błonniki to najlepsze są te na bazie babki w suszu ( w tabletakch nie ponieawż nie maja dobrego działania) Polecam Fibra Vitale. Skład ogólnie super:

siemie lniane

Siemie lniane nie wspomaga przypadkiem pracy jelit? Bo to w sumie przy odchudzaniu też ważne, żeby pozbyć się tych resztek i oczyścić organizm.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0