Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 adamu

adamu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 13 luty 2015 - 11:20

mi pomogły przy odchudzaniu tabsy Alli, dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić innym
całkiem dobrze dzięki nam zapanowałem nad chęcią zajrzenia do lodówki :)
ogólnie poza suplementacją trzeba się jeszcze sporo ruszać, żeby pobudzić metabolizm i żadne tabsiki nie pomogą, jeśli ciągle będziecie szukać wymówek, żeby zostać na kanapie :P

• 0

#22 Guest_Ika112_*

Guest_Ika112_*
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 16:32

U mnie świetnie sprawdza się acetomale, bez wspomagaczy mimo wysiłku moja waga wcale nie chce spadać, mimo aktywności i przeróżnych diet.

• 0

#23 Aliali

Aliali

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 11:27

A to zależy chyba od organizmu, ja próbowałam najpierw samej diety, potem samych ćwiczeń a doopiero teraz jak połączyłam to wszystko z fat blockerem od nutree to waga ruszyła z miejsca:D Także proponuję przejrzeć informacje na ten temat i rozpisać sobie plan działań....u mnie to trwało równo 3 miesiące czyli tyle ile trwa cała kuracja...

• 0

#24 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 15:01

Zadnych specifików, brałem wiele, do bani, waga wraca, wybierz sie do dobrego dietetyka w klinice, pomoze zobaczysz

• 0

#25 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 28 marzec 2015 - 14:56

Moim zdaniem odpowiednio dobrany suplement jest ok. Ja kupuje zawsze na nutreca com ostatnio meiers lab.Ale tez pamiętać trzeba o tym, że przy braniu kapsułek nie wolno zapominac o zdrowej diecie i aktywności ruchowej. 

• 0

#26 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:04

A ja nie mam trochę zaufania do tych wszystkich suplementów w tabletkach. Tak naprawdę to nikt nigdy nie zbadał jak sie to wchłania. Wolę naturalne, ziołowe środki. Lubię Aloe Live Bio - jest to naturalny sok z aloesu . 99% samego aloesu, słodzony zdrową stewią. Sama zamawiałam przez internet ale widziałam również w miejscowej aptece. Jestem zadowolona z efektów. Odchudzanie jest skuteczniejsze, czuję się o wiele lżej.

Poczytajcie sobie o diecie oczyszczającej. Od kiedy na nią przeszłam schudłam bez żadnych problemów 7 kg ( nie od razu ale wciągu 2 miesięcy). Zniknęły również problemy z trawieniem. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Guest_Dobrawa_*

Guest_Dobrawa_*
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 10:59

Ja ostatnio jako suplement bardzo sobie chwalę dodatek do wody, który sprawia, ze woda jest smakowa, a jednoczeście wspomaga przemiane materii. 

02.jpg

• 0

#28 annapos1

annapos1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 16:41

Szklanke soku z świeżych cytryn co ranek.
  • 0

#29 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 20:20

Dobrawa - jedyne co Twój doskonały Sunshine Orange wspomaga raka mózgu i wątroby.

• 0

#30 milcia88

milcia88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 08 maj 2015 - 11:35

na początku trzeba się skonsultować z dietetykiem. nie można się odchudzać na własną rękę bo to może poważnie wpłynąć na nasze zdrowie. odchudzam się od jakiegoś czasu pod okiem specjalisty i polecono mi oeparol. jeszcze nie wiem jak działa, ale na pewno dam znać :)

• 0

#31 KarolowaOla

KarolowaOla

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 09 maj 2015 - 13:47

A jaki konkretnie Oeparol? Ja jestem na diecie od 3 tygodni. Może bym się czyms wspomogła :P

Użytkownik KarolowaOla edytował ten post 09 maj 2015 - 13:47

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 20:46

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam suplementy nutree, cały zestaw, 3 preparaty, Garcinia Cambogia, Fat Blocker i Carbo Blocker, a wszystko w 100% naturalne :)

• 0

#33 Guest_Naxxramas_*

Guest_Naxxramas_*
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 21:17

Dorka123

a wszystko w 100% naturalne

Chciałbym wam przypomnieć, że cukier, kokaina czy "syntetyczne" witaminy też są w 100% naturalne, ale ekstrakt niekoniecznie musi dobrze działać. Ekstrakt jest taką ilością, którą wasz organizm odrzuciłby gdyby chciało się go przyjąć w takiej dawce przez zjedzenie tych produktów, które go zawierają.

Dorka nie chcę krytykować ani odradzać Ci tych produktów bo z kolei nie wszystkie ekstrakty są negatywne w swojej ilości - chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt abyś nie dała się łapać na każde marketingowe słowo "100% natury" xD

Z drugiej strony gdybyście byli weganami problem nadwagi i deformacji ciał po prostu by nie istniał.

• 0

#34 milcia88

milcia88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 13 maj 2015 - 12:51

A jaki konkretnie Oeparol? Ja jestem na diecie od 3 tygodni. Może bym się czyms wspomogła :P

ja mam akurat zwykły oeparol. są jeszcze dostępne pakiety na ładną cerę, paznokcie itp. będę informować o efektach ;)

• 0

#35 Osmiorniczka

Osmiorniczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 16 maj 2015 - 09:40

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam suplementy nutree, cały zestaw, 3 preparaty, Garcinia Cambogia, Fat Blocker i Carbo Blocker, a wszystko w 100% naturalne :)

@Dorka123 - I bierzesz to wszystko naraz?  A czemu aż tyle czy to ma jakieś znaczenie razem? Czy można osobno?

• 0

#36 karola_karola

karola_karola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 maj 2015 - 17:07

Polecam nie brać suplementów - dieta, sport i ogólnie zdrowy tryb życia wystarczą, nie ma sensu wydawać kasy na suple.

• 0

#37 sylkaa

sylkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 18 maj 2015 - 07:01

spróbuj lepiej pic soki znam osobe ktora pijac rozne soki oczywiscie zrobione samemu poprawila sobie zdrowei i schudla 30kg

• 0

#38 morele12

morele12

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 maj 2015 - 20:41

Jestem na diecie pod nadzorem dietetyka, ćwiczę 3 razy w tygodniu i po konsultacji zdecydowałam się na młody jęczmień. Przeszukałam rynek i według mnie najlepszy był Green Barley Slim, bo ma największe stężenie wspomnianego zielonego jęczmienia. Przemawiało za nim również to, że autentyczne osoby poświadczają skuteczność tych kapsułek. Zamówiłam i jestem zadowolona. Wcześniej chudłam 1 kg na tydzień, a teraz po zażywaniu zielonego jęczmienia mam 1,5kg/tydzień. Mam więcej energii, sił, zdecydowanie poprawiła mi się skóra. 

• 0

#39 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 30 maj 2015 - 11:36

spróbuj lepiej pic soki znam osobe ktora pijac rozne soki oczywiscie zrobione samemu poprawila sobie zdrowei i schudla 30kg

Ale na samych tylko sokach, to też nie jest zbyt mądrze. Pamiętajmy, że owszem - dostarczają witamin - ale owoce mają w sobie dużo cukrów i jak zostaniesz na samych tylko sokach, to możesz sobie źle zbilansować węglowodany, a potrzebujemy też białka i tłuszczów.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 ActiveAngel

ActiveAngel

Discoverer of new theories

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisano 31 maj 2015 - 09:53

Nie wierz w suplementy. Poprostu dobrze dobrana dieta i ćwiczenia czynią cuda.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0