Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Lenka_01

Lenka_01

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 22:43

Hej wszystkim, jaki Waszym zdaniem jest najlepszy suplement na odchudzanie? słyszałam dużo opinii ale czekam na odpowiedzi.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Alicja Korzeniowska

Alicja Korzeniowska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 22:55

Prosze sobie wpisac "Ewa Chodakowska" w google :)

Tutaj jej pełny poradnik

ewachodakowska-poradnik.latwy.pl

Użytkownik Alicja Korzeniowska edytował ten post 08 sierpień 2014 - 22:56

• 0

#3 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 09 sierpień 2014 - 11:18

Nie ma żadnego cudownego suplementu-piszę tak ,bo sama przeszłam przez etap próbowania różnych "świństw".Dieta i ćwiczenia jednyn i najlepszy sposób...

• 0

#4 Miska_01

Miska_01

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 sierpień 2014 - 21:04

No cudownego suplementu nie ma ale taki co naprawdę wspomaga odchudzanie jest, moja znajoma stosuje suplement Aqua Slim i jest zadowolona z efektów, oprócz przyjmowania suplementu chodzi na basen i siłownię i to naprawdę działa.

• 0

#5 karrolcia

karrolcia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 19:18

No cudownego suplementu nie ma ale taki co naprawdę wspomaga odchudzanie jest, moja znajoma stosuje suplement Aqua Slim i jest zadowolona z efektów, oprócz przyjmowania suplementu chodzi na basen i siłownię i to naprawdę działa.

Ja również polecam AquaSlim :) Od miesiąca biegam i pije ten suplement i już waga leci w dół. Czekam na dalsze efekty ;)

• 0

#6 gąbka1

gąbka1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 12:56

Ja też szukam jakiegoś suplementu, chociaż nie wierzę za bardzo w ich "cudowną" moc. Nic samo się nie zrobi. Farmaceutka polecała mi jakieś allevo, które powoduje uczucie sytości po mniejszych posiłkach. W sumie chyba nie byłoby to takie złe - oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami. Niestety z dietą u mnie gorzej - do ćwiczeń jakoś potrafię się zagonić, ale drastyczna zmiana jedzonka to nie dla mnie :)

A ten AquaSlim działa też na cellulit? Tzn. czy jakoś widocznie go zmniejsza?

Załączone pliki

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 anjaa

anjaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 14:06

Kiedyś w żadne suplementy nie wierzyłam, wydawało mi się, że trzeba tylko ćwiczyć. Ale do ćwiczeń też trzeba mieć siłę, też trzeba mieć motywację. Ogólnie ja się wspomagam zieloną kawą i idealnie mi ona podpasowała. Łykam taką, która ma tej zielonej kawy najwięcej w składzie (z be slim), przyspieszony mam metabolizm, nie chce mi się tak jeść słodyczy, lepiej sypiam. Ogólnie na dobre mi to wyszło, nawet mam większą ochotę na ćwiczenia teraz.

• 0

#8 sedzia dred

sedzia dred

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 20:58

Kiedyś w żadne suplementy nie wierzyłam, wydawało mi się, że trzeba tylko ćwiczyć. Ale do ćwiczeń też trzeba mieć siłę, też trzeba mieć motywację. Ogólnie ja się wspomagam zieloną kawą i idealnie mi ona podpasowała. Łykam taką, która ma tej zielonej kawy najwięcej w składzie (z be slim), przyspieszony mam metabolizm, nie chce mi się tak jeść słodyczy, lepiej sypiam. Ogólnie na dobre mi to wyszło, nawet mam większą ochotę na ćwiczenia teraz.

fakt, z tego co pamiętam ten suplement ma chyba z 600 mg wyciągu z zielonej kawy, a więc całkiem sporo w porównaniu z innymi specyfikami. Ile udało Ci si schudnąć? Pochwal się :-)

• 0

#9 elx

elx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 21 październik 2014 - 13:23

Mi żadna dieta nic nie dawała, oczywiście były to diety internetowe, bez konsultacji z ''kimś mądrym''. W końcu poszłam do dietetyczki, która zaleciła mi przed podjęciem jakiejkolwiek diety wyregulować pracę jelit, i biorę trilac plus od dwóch miesięcy, jem tylko owoce i warzywa, no dobra, czasem zdarzy mi się obiad z mięsem, ale tylko kurczakiem :P Ja widzę efekty, schudłam 6 kilo, i nie mam problemów z zaparciami, które wcześniej mnie prześladowały.

• 0

#10 katrins

katrins

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 październik 2014 - 14:11

Hej wszystkim, jaki Waszym zdaniem jest najlepszy suplement na odchudzanie? słyszałam dużo opinii ale czekam na odpowiedzi.

Hej

Trudno powiedziec jaki jest najlepszy suplement diety, ponieważ jest ich na rynku sporo. Jeżeli planujesz skorzystac z tych suplementów to warto zaczerpnąc informacji od dietetyka. Ja osobiście polecam połączyc suplement diety z odpowiednią dietą. Efekt murowany!

• 0

#11 karrolcia

karrolcia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 21:02

I ja również postawiłam na aqua slim :) Oczywiście nie obyło się bez dodatkowych atrakcji typu dieta, bieganie, pływanie ale 4kg w miesiąc to chyba niezły wynik.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 oeaquaslim

oeaquaslim

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 listopad 2014 - 16:46

I ja również postawiłam na aqua slim :) Oczywiście nie obyło się bez dodatkowych atrakcji typu dieta, bieganie, pływanie ale 4kg w miesiąc to chyba niezły wynik.

Witam! Cieszy mnie to, że suplement diety AquaSlim okazał się pomocny. Ze swojej strony dodam, że ten suplement to zestaw 3 aktywnych składników, które uzupełniają dietę podczas procesu odchudzania. W jego składzie zawarte są: L-karnityna, która uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie; garciniacambogia, która pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmniejsza uczucie głodu; chrom, który wspiera metabolizm makroskładników odżywczych oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Pozdrawiam
Agnieszka Domańska

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 17 listopad 2014 - 23:19

• 0

#13 markettta

markettta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 19:39

najlepszym suplementem jest sport a tak na powaznie to sama jedynie suplement 2be slim przyjmuje, poniewaz ma w pełni naturalny skład, zadnej chemii :)

• 0

#14 Neverdie

Neverdie

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 17:17

Jak można się szprycowac jaka chemia i po co ?! Nie lepiej wziąć buty, spodenki i iść na siłownię , albo z okazji tego ze bardzo ciepła zima iść pobiegać ? Nie rozumiem podejścia ludzi którzy najpierw się zapasa, a później chcieli by nic nie robic, siedzieć przed tv i przerzucać kanały, ale tracić wagę
  • 0

#15 e m m

e m m

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 07:06

Ze wszystkich suplematów diety polecam bieganie

Będzie tanio, ekonomicznie a przy okazji efektywnie :)

• 0

#16 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 936 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 13:52

Jak można się szprycowac jaka chemia i po co ?! Nie lepiej wziąć buty, spodenki i iść na siłownię , albo z okazji tego ze bardzo ciepła zima iść pobiegać ? Nie rozumiem podejścia ludzi którzy najpierw się zapasa, a później chcieli by nic nie robic, siedzieć przed tv i przerzucać kanały, ale tracić wagę

A ja nie rozumiem podejścia ludzi, którzy są tak krótkowzroczni by sądzić, że każda osoba z nadwagą zapuściła się przed tv. Nie pomyślałeś, że czasami przyczyną jest choroba? Że niektórym NIE WOLNO się ruszać? Właśnie dla takich osób są różnego rodzaju diety, takie jak cambridge. Każdy z jakiegoś powodu po te diety sięga i uważam, że nie powinno się takich osób potępiać, lecz wspierać. Wyobraź sobie, że nagle zapadasz na zdrowiu, jesteś na końskich dawkach leków, które ratują Ci życie, ale rujnują sylwetkę. Tyjesz, nie możesz się ruszać, bo lekarz zabronił, wchodzisz sobie na takie forum i czytasz mnie piszącą "weź się człowieku rusz, a nie zapuszczasz sadło przed telewizorem, nie żryj tyle", a Ty sam wiesz, że nie jesz dużo, że Twoja otyłość to w dużej mierze zatrzymana woda, opuchlizna i że nie panujesz nad tym, co się dzieje z Twoim ciałem. Powiedz mi... jak się poczujesz? A tu na forum po wsparcie przychodzi wiele takich osób. Trochę empatii, serio. Sama byłam wśród tych szukających wsparcia i wiem, jak przykro czytać takie rzeczy od ludzi zdrowych, aktywnych, kiedy samemu prawie nie opuszcza się łóżka albo wózka w oczekiwaniu na operację, po której po kilku miesiącach będzie można się ruszać i chudnąć. Ale dopiero po miesiącach właśnie.... I wtedy taka cambridge jest jak zbawienie wiesz? Bo daje wiarę w to, że się uda. Że można...

• 0

#17 elx

elx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:41

nie wydaje mi się, żeby bieganie było najtańsze... same buty kosztują koło 500zł, no bo strój to może być zwykły dres, ale buty porządne być muszą, jak nie chcecie sobie stawów zniszczyć. Jeszcze w moim przypadku dochodził koszt latarki montowanej na głowie, bo mam blisko las i biegam nocą. Zdecydowanie tańszy był trilac plus, dlatego o nim wspomniałam wyżej

• 0

#18 Guest_Dobrawa_*

Guest_Dobrawa_*
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:25

Koszt sportu jakiegokolwiek to wcale nie duże kwoty, ale fakt, że trzeba o tym myśleć, że bieganie chociażby to nie tylko samo wyscie z domu i już gotowe. Wiele trzeba zorganizowac i niekiedy takim ruchem mozna sobie bardziej zaszkodzic niż pomóc. Poza tym ludzie mylą suplementy diety z jakimiś tabletkami cudownie odchudzajacymi. Suplementy to produkty, które mają jedynie wspomagać. One pomagaja chociażby spalać i przyspieszają przemianę materii. Wspomniana dieta Cambridge opira się głównie na zmianie nawyków żywieniowych, a że ma też produkty wspierające to dla wielu osób jest niesamowita pomoc. Przy dużej do zrzucenia ilości kg warto sobie pomóc w zdrowy sposób jeśli jest to możliwe. 

• 0

#19 kaja8

kaja8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 04 luty 2015 - 14:51

Ja słyszałam o marce taovital, która sprowadza swoje produkty z Anglii. Są to kosmetyki o naturalnym składzie oraz supelementy właśnie, też całkowicie naturalne. Jest mnóstwo różntych specyfików i myślę, że każdy mógłby znaleźć coś na swoje prywtane dolegliwosci (http://www.taovital....drowie-27-c.asp dla chętncyh lista prduktow). suplementy sa w porzadku ale tylko jako dodatek do innych czynnosci wspierajacych nasze zdrowie - odpowiednieo odzywiania i aktywnosci fizycznej. nie jest to lek na cale zlo i trzeba pamietac o tym na codzien stosujac takie srodki tylko dorywczo.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Cilsak

Cilsak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 11 luty 2015 - 12:08

Ja w ogóle nie jestem za faszerowaniem się suplementami. Żadnymi. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0