Odparzenia u osób starszych

N

natulka123

Guest
Orientujecie się w jaki sposób leczy się odparzenia u osób starszych? Czy tak samo jak u dzieci czy dorosłych, czy jednak są jakieś specjalne środki i kosmetyki?
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
z tego co się orientuje tak samo. Odpowiednie kremy powinny pomóc. Jeżeli chodzi o szpitalną pomoć to już nie wiem ale powinno się z tym zgłosić do lekarza
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
#edit - zwątpiłem, czy chodziło o odparzenia czy odleżyny. Na odparzenia w każdym bądź razie dobry będzie Sudocrem.

Firma Seni specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi. Produkują maty, pieluchomajtki, kremy itp. Zaopatrz się w krem Seni Care - w zależności od intensywności odleżyn i od tego czy osoba jest całkowicie leżąca, czy też leżąco-siedząca - Seni Care 1, 2 lub 3. ;)

C-fakepath-seni-care-z-cynkiem.jpg
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Sudocrem zdecydowanie jest najlepszy, i dla dzieci i dla osób starszych, szybko łagodzi odparzenia i przynosi ulgę. Zawsze mam w domu i kupuję też babci, która korzysta z podkładów (nietrzymanie moczu) i często się odparza. Kupowałam jej inne kremy, ale mówi że Sudocrem najszybciej jej pomaga i jest wydajny.
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
moja mama zawsze miała sudocrem w domowej apteczce. Twierdziła że idealnie pomaga na wiele problemów i trzeba go zawsze mieć na czarną godzinę. Coś w tym jest :)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
bo to tak naprawdę jest krem dla każdego, na każdy wyjazd biorę zawsze i często ktoś przychodzi do mnie "w pożyczki" po niego. Bo i na odparzenia, podrażnienia czy ostatnio nawet ukąszenia komarów nim posmarowałam i bardzo szybko mi się zmniejszyły bąble i nie swędziało.
 

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
nie słyszałam nazwy Cudocrem, ale zgadzam się z przedmówcami że Sudocrem jest najlepszy. u pierwszej córki nie stosowałam na odparzenia bo wydawał mi się drogi, dopiero przy opiece nad babcią się do niego przekonałam i przy kolejnych dzieciach był numer jeden. Nie zawiódł mnie, to dobrze o nim świadczy. Jest wydajny i coraz taniej można go kupić, przez internet za naprawdę rozsądne pieniądze kupuję wielkie opakowanie i odbieram w aptece na sąsiedniej ulicy/.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja mam zawsze w apteczce na naczelnym miejscu spray Granulox - spray na trudno gojące się rany. Ten spray zabieram zawsze ze sobą na wyjazd i tym podobne bo sprawdza się w kazdych warunkach.
 
Do góry