Do jakich spodni pasują szelki?

WuEs

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witajcie. Mam 19 lat, jestem szczupłym facetem. Od już jakiegoś czasu zmieniłem garderobę, z bluz i kurtek przeszedłem w koszule i płaszcze, najpierw były to sportowe koszule z sieciówek, ale teraz zaczynam kupować w Vistula,Pako Lorente etc.

Bardzo podoba mi się taki styl, i teraz planuję kupić jakieś spodnie, szelki i koszulę, aby fajnie to skomponować i wyglądać w miarę przyzwoicie.

Czytałem wiele razy, że nie powinno się kierować jakimiś wyznacznikami tylko tworzyć własną modę i chodzić tak jak nam najlepiej, ale nie chcę wyglądać jak choinka albo jak punk w szelkach z źle dobranymi spodnami.

Jakie spodnie pasują do szelek? Takie zwykłe z sieciówek, slimy będą okej? Czy bardziej do formalnych?
 

Attachments

  • abc.jpg
    abc.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 2

karolwrobel83

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pewnie wydaje mi się, że jak najbardziej z sieciówek, może nie hm czy c&a, bo tam gatunek jest do kitu, ale rozjerzyj się po eleganckich sklepach, typu Giacomo conti, Lavard itp. tam sa fajne eleganckie spodnie do szelek jak najbardziej będą pasować, do tego jakas fajna koszula będzie elegancko i stylowo zarazem:) cenowo dopłacisz może z 20-30 zł a w zamian dostaniesz cos szytego w Polsce i nie wygladajacego jak szmatki po kilku praniach
 

WuEs

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
na szybko robione zdjęcie, wiem, że spodnie są ciut za wysoko, ale na szybko robiłem, i wyregulowałem szelki na tyle ile dałem radę - ustawka pod zdjęcie po prostu.

I jak według was? Dla mnie jest w porządku tylko te spodnie opuścić, szelki lekko poluzować


ht tp://w w w101.patrz.pl/u/f/12/93/02/1293025.jpg

Pousuwajcie spacje, bo coś nie chciała wejść grafika :D


ht tp://i.im gur.com/SAwrtwg.jpg
 

martiii192

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myślę, że spodnie z sieciówek są jak najbardziej ok- wąskie typu slim z h&m kiedy chcesz wyglądać mniej oficjalnie. Do tzw chinosów myślę, że szelki wyglądają równie dobrze :)
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Z całą pewnością szelki będą pasować do spodni bardziej garniturowych i w kant niż jeansów,bo to mija się z celem. Inna sprawa,że nie każdy preferuje styl z szelkami,ja np w nim nie gustuje,bo wygląda to co najmniej dziwnie:)
 
Do góry