dziwna sytuacja

talib93

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemanko, mam pewnien problem a mianowicie poznalem kobiete z ktora wszystko zaczelo sie ukladac, czujemy cos do siebie i z 2 tyg. Znajomosci mieszkam u niej tydzien. Jest cudownie ale od wczoraj cos sie dzieje... a dokladnie powiedziala mi ze wszystko za szybko poszlo i trzeba przystopowac, dodala ze jesli zrobie to jak nalezy to wroca tamte czasy ( chodzi o zwiazek) pytanie co ona ma serio na mysli i jak to zrobic ;) pozdrawiam
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Chodzi o "etapy"?
Kwiatki polne codziennie
Dyskusje o sprawach, które ją interesują (internet lub telefon)
Parę wspólnych wypraw - teatr, opera, operetka, kino, później plaża i kawiarnia, upominek z bursztynu, smażalnia, kupno węgorza "s burtyę i wspólne zdejmowanie z niego skóry
Poznanie - co ona ceni i lubi i życzliwe wypytywanie dlaczego ceni i lubi (książki, piosenki itp.)

Te mądre mają stracha, że będą zmuszane do pełnienia funkcji naczynia rozkoszy i niczego więcej
A przecież nie sposób zadowalać się spojrzeniami j e d n e g o widza i słuchacza (w tym stroje i malowanki)
 

talib93

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
To wszystko juz jest (mniej wiecej ;) stwierdzila ze Zbyt szybko sie to wszystko stalo.. I chciala by po prostu troszke zbastowac.. i ze jak zrobie to jak nalezy to jest w stanie sie ze mna zwiazac. Tylko nie mam pojecia czego ona oczekuje po tych slowach, na zwiazek jestem gotowy tylko jeszcze nie wiem jak sie do tego zabrac.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Talib, Twoje zdanie, że wszystko zrobiłeś dla niej ma małe znaczenie.
Powtórzyć proszę. Etapami. Pierwszy etap, rączka w rączkę, ona ma zakończyć, a nie Ty!
 

glamanna

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Konstancin
Może faktycznie wszystko poszło szybko i się wystraszyła. Może zapewnij ją, że może Ci zaufać, wtedy poczuje się pewniej i nie będzie taka wystraszona.
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Wilk_LancaSter napisał:
Talib, Twoje zdanie, że wszystko zrobiłeś dla niej ma małe znaczenie.
Powtórzyć proszę. Etapami. Pierwszy etap, rączka w rączkę, ona ma zakończyć, a nie Ty!
Pieprzenie. Znam taką sytuację. Spotyka się on i ona. Fajny wieczór, kilka przegadanych godzin. On ją odprowadza. Ona stara się go pocałować. On unika. Ona powtarza. I tak trzy razy. On się w końcu łamie i pocałować się daje. Ona dwa dni później, mówi, że za szybko...
 
Do góry