poszukiwana drukarnia

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
hej wszystkim, będę miał niedługo sporą ilość wydruków do zrobienia a że dopiero co w Warszawie jestem od mniej niż pół roku no to nie wiem gdzie najlepiej to zrobić... Będę drukował broszury, notesy i dyplomy. Jakieś sugestie? Jeszcze się nie pali bo za wczasu sobie ogarniam temat ale chętnie się czgoś dowiem od was;) z góry dzięki
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
spróbuj mdruk... Mają sporą ofertę – drukują w zasadzie wszystko co potrzeba, z tego co słyszałam tez robią jakieś projekty sami... Znajomy chyba kiedys korzystał i nie narzekał więc może tam?
 

david789

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Człowieku. Polska taka ogromna, a Ty się ograniczasz do Mazowsza :D Mnie masę rzeczy, głownie ulotki, drukuje duża drukarnia we Wrocławiu drukarniaspeed.pl a sam jestem z Krakowa. Mamy XXi wieku, nie wiem czy zauważyłeś ;) Płacisz za kuriera i nie przejmujesz się lokalizacją drukarni.
 

83krzysiek

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Do realizacji dużych zleceń polecam drukarnię offsetową Print Extra – wysoka jakość drukowanych projektów i krótki czas realizacji. To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, na pewno się nie zawiedziesz.[/SIZE]
 
Do góry