Zarobek, na zakładach bukmacherskich.

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Witam. Co myślicie o zarabianiu na zakładach bukmacherskich? Ja znalazłem ciekawy sposób na dorobienie sobie trochę do pensji. Nie są to duże kwoty. I różnie od miesiąca, ale zawsze te 100 zł więcej się ma w kieszeni, a czasem nawet i więcej. Pech lub szczęście zawsze gra rolę. Inwestuje po prostu po 100 zł z każdej wypłaty i zarabiam. W sumie robię to i z pieniędzmi współpracowników zbieram nawet od kolegów i koleżanek kasę z pracy i im też zarabiam. W sumie potrącam sobie od nich 10% ich też zysków. Bo coś muszę z tego mieć. Ale powiem szczerze, że tylko cierpliwie i można spokojnie dojść do celu. Chociaż nauczyłem się, że odkąd gram też czyimiś pieniędzmi łatwiej opanować głupie zakłady bo w sumie tym systemem gram też ich pieniędzmi i warto mieć dobrą opinie. W sumie to sobie coraz większy krąg rozszerzam bo im więcej osób to kaska mi coraz większa leci. Mam to co swoje inwestuje + 10% od każdej osoby. Powiem, że na prawdę jest to ciekawy i dobry pomysł.
 
A

alfabeta11

Guest
To jest ten Twój magiczny sposób na dodatkowy zarobek, który opisywałeś w poprzednim temacie?
 

Kibolek

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Między Poznaniem,a Jarocinem
Jak dla mnie to porąbane, zarabiać na kogoś kasę i potrącać 10 % z zysków. To ja już bym wolał ten czas poświęcić tylko dla siebie i jechać na swoje konto w obstawianiu meczy. I bym miał 100 % zysków,a nie jakieś 10.

No głupszego pomysłu na zarabianie poprzez bukmacherstwo jeszcze nie widziałem,mimo,że sam jestem stałym bywalcem bet365.com :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Kibolek napisał:
Jak dla mnie to porąbane, zarabiać na kogoś kasę i potrącać 10 % z zysków. To ja już bym wolał ten czas poświęcić tylko dla siebie i jechać na swoje konto w obstawianiu meczy. I bym miał 100 % zysków,a nie jakieś 10.

No głupszego pomysłu na zarabianie poprzez bukmacherstwo jeszcze nie widziałem,mimo,że sam jestem stałym bywalcem bet365.com :)
Hmm... trochę logiki. Ktoś ryzykuje więcej niż ja to ma większe korzyści z tego. Ja inwestuje czas, ktoś pieniądze to chyba zrozumiałe, że wiążąc się z ryzykiem pobierać będzie większe zyski niż ja.
 
Do góry