Jaka wiertarka

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!

Nie znalazłem działu dla siebie, więc piszę w tym, który wydaje mi się najodpowiediejszy. Otóż szukam opinii o wiertarkach, która kosztują do około 250 zł. Znajomy używa wiertarki Tryton, za którą zapłacić mniej więcej tyle pieniędzy i jest zadowolony. Mnie 700 W w zupełności będzie wystarczać. Znacie w ogóle tę firmę i jakie mcie o niej zdanie, bo jestem już na nią raczej nastawiony.
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Znam firme Tryton. Mam od nich 500 W wieratkę, śmiga nieźle jak na swoją niewielką moc. Zdarza się jej nieźle nagrzać, wtedy potrzebuje trochę czasu by ochłonąć ;) Jak będziesz tego pilnować to się jej nic nie stanie. ;) Do mojej dodali też dość dobre wiertła, których dziś też używam, nowych jeszcze nie było potrzeby kupować. ;)
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Właściwie to potrzebuję szybkiej odpowiedzi, bo zaraz przyjdą nowe meble kuchenne i trzeba będzie wiercić. Dostanę jakieś porządne wiertła w zestawie? Czy trzeba kupować osobno?
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiertła dodawane w zestawie są dobrej jakości i do wiercenia w ścianach nadają się przed długi czas. Jak chcesz używać wiertarki do czego innego (wiercenie w metalu) to musisz sobie kupić jakieś nowe. :)
 
I

Infiner

Guest
Oj to bardzo niewielkie fundusze. Nie wiem czy da się za to kupić obecnie coś sensownego. Propnowałbym dołożyć trochę kasy tak do 400 zł. Sprawisz sobie wtedy model Matkita HP 1631 K, który zresztą obecnie sam posiadam. Na strnoie znajduje się obecny ranking wiertarek;
http://lepsze.co/ranking/wiertarki/

Zaktualizowany na marzec 2015 tak więc możesz sobie porównać.
Bosh również ma niezły sprzęcik.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja na dniach również będę kupował wiertarkę. Niedawno kupowałem szlifierkę kątową Black&Decker - okazała się bardzo solidnym sprzętem za niewielkie pieniądze i chyba będę trzymał się tej firmy. Prawdopodobnie kupię http://www.ceneo.pl/5073085
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
może kup sobie pojedyncze wiertła, te których potrzebujesz? Mój chłopak tak robi, co jakiś czas dokupuje nowe wiertła w zależności od tego, co potrzebuje. Wtedy nie czuje takiego bólu w kieszeni jak kupując od razu komplet
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Moze Bosh PSB 1800 LI-2. Korzystałem kiedyś z takiej i sprawiała wrażenie solidnej.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
jeśli szukasz czegoś do pracy to sprawdź sobie modele od AEG, mam 18V w pracy, używana non stop . Długo trzyma na baterii, zawsze w pogotowiu mam drugi akumulatorek, polecam te w wersji pro, mają wskaźnik naładowania i są też bardziej trwałe i dłużej się na nich da prawoać
 
Do góry