sprawdzone szkolenia motywacyjne-szukam

jsawicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Macie namiary na jakieś sprawdzone szkolenia motywacyjne odbywające w sezonie wakacyjnym? Byłbym poważnie zainteresowany takimi możliwościami dla mojej firmy. Kiedyś sam miałem możliwość brania udziału w takich warsztatach i wiem jak to dobrze działa na morale pracowników :)
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Jakiś czas temu uczestniczyłem w coachingu motywującym prowadzonym przez ASM szkolenia z Krakowa.
Kobieta całkiem fajnie prowadziła i przekazała dużo ciekawych spostrzeżeń odnośnie osobistych motywacji.
Były dyskusje, burze mózgów, ćwiczenia itp.
Z tego co mi wiadomo, te szkolenia odbywają się cyklicznie więc polecam sprawdzić!
 

jsawicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzięki za informację. A mógłbyś mi powiedzieć jak z kwestią lokalizacji szkolenia. Trzeba udać się do Krakowa czy można mieć szkolenie we własnej lokalizacji?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
jsawicki napisał:
Dzięki za informację. A mógłbyś mi powiedzieć jak z kwestią lokalizacji szkolenia. Trzeba udać się do Krakowa czy można mieć szkolenie we własnej lokalizacji?
Z tego o czym zostałem poinformowany jeśli to kwestia kilku jednostek to szkolenia odbywają się u nich.
Ale jeśli szkoleniem zainteresowana jest większa grupa to nie ma problemu z dojazdem.
Aczkolwiek radziłbym samemu zasięgnąć informacji, wtedy będziesz wiedział najlepiej.
 

jsawicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Już wysłałem to zapytanie i mam nadzieję że będę mógł zorganizować jeszcze w sierpniu to szkolenie :)
 
K

Kruczy

Guest
Jeśli szkolenia w których brałeś udział były ciekawe i odpowiednio poszerzyły twoje horyzonty, to polecam odnaleźć namiary i znowu z nich skorzystać. Ciężko jest wyszukać dobrego trenera personalnego..
 

jsawicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kruczy napisał:
Jeśli szkolenia w których brałeś udział były ciekawe i odpowiednio poszerzyły twoje horyzonty, to polecam odnaleźć namiary i znowu z nich skorzystać. Ciężko jest wyszukać dobrego trenera personalnego..
Fajnie byłoby jednak kwoty, które za szkolenia inkasuje tamta firma są dla mnie dla mnie nie osiągalne, ponieważ obsługują tylko korporację. A te jak wiadomo rządzą się swoimi prawami.
 

Ulak

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiem o doskonałym szkoleniu motywacyjnym gdzie Prelegentami będą znani Polscy mówcy, z Mariuszem Szubą, przez wielu ekspertów uznawanego za niekwestionowanego lidera w branży szkoleń. Mam możliwość dostania biletów prawie za darmo (99 zł). Tylko trzeba się spieszyć bo zainteresowanie jest naprawdę duże. Mój adres mailowy kottulla@wp.pl
 
Do góry