gps w smartfonie czy nie

Y

yasumi

Guest
Hej, chciałabym kupić nawigację gps, ale nie wiem na co się zdecydować. Jest strasznie duzy wybór i nie wiem na którą firmę postawić. Aktualnie myślę o garminie z Conrad.pl Co sądzicie? Z jakich gps korzystacie? A może w telefonie?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Akurat jestem w temacie. Daruj sobie te wszystkie konrady i całą resztę. Kupuj bezpośrednio u producenta. Nawigację online oraz offline na smartfona możesz kupić bez wychodzenia z domu. Ja przetestowałem sygnic, naviexpert, don't panic oraz mapy od miomoov. Najlepiej w trasie sprawował się NaviExpert i jeżeli chodzi o dokładność na terenie naszego kraju to ich nawigację mogę Ci polecić z czystym sumieniem. Roczny abonament to 100 zł dla Polski.
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach jak się ma większy telefon, to spokojnie może służyć jako nawigacja - nie trzeba mieć osobnego sprzętu do tego. Sam korzystam z takiego rozwiązania. Nawet na moim parchu Huawei Ascend Y530 w miarę dobrze to chodzi, więc można zaoszczędzić trochę grosza. Tez korzystam z NaviExpert, chyba najlepsza dla naszego kraju.
 
R

Rejczel

Guest
My mamy garmina Nuvi - maszunka jest całkiem spoko. Ogólnie garmin jako urządzenie również jest ok. jak potrzebujesz navigaci w samochodzie to garmin będzie super rozwiązaniem. Te najnowsze urządzenia mają również dożywotnią aktualizację map. Możesz również skorzuystać z damowych aktualizacji tworzonych przez polaków - wpis w google darmowa mapa grmin.
Aplikacje na smarfony też są ok - ale masz zajęty telefon, jak ktoś zadzwoni - nie masz nawigacji :(
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
A korzysta ktoś z jakichś turystycznych przewodników GPS? Najlepiej na smartfony, bo niespecjalnie widzi mi się kupowanie sprzętu do navigacji. Nie wiem, jakieś aplikacje na androida albo iOS (posiadam telefony z obydwoma systemami)? Czy w ogóle nie ma sensu się w coś takiego się pakować, bo na przykład GPS nie jest w stanie na tyle dokładnie określić lokalizacji, żeby można było się bez problemu poruszać na przykład rowerem albo na pieszo? Chodzi mi o coś takiego jak na przykład to co oferują na http://www.touristnavi.com. Podobno działa na całym świecie, ale czy taka apka na telefon jest w ogóle możliwa?
 
Do góry