Jakie eyeliner polecacie?

Wessa

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jaki eyeliner polecacie? Najważniejsze, żeby był wygodny do nakładania i trwały (zwłaszcza teraz latem...po kilku godzinach kreski "się psują" więc szukam czegoś sensownego...
 

gabbi

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Generalnie lubię te w kałamarzu, a firma to już w zależności od upodobań :)
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Pod wpływem impulsu kupiłam eyeliner z Loreal. Nie był tani, ale jestem mega zadowolona. Nie schodzi, potrafi spokojnie przetrwać cały dzień, dostępny w różnych kolorach. Ma wygodny aplikator, nie za cienki ani nie za gruby pędzelek. Myślałam, że będę żałować, ale jest wart swojej ceny.
Pełna nazwa produktu to: Super Liner Black Lacquer Eyeliner, Winylowa Czerń :)
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
Ja używam essence eyeliner waterproof i jest całkiem niezły. Choć jeszcze nie spotkałam się z tym typem kosmetyka, który nie odbijałby mi się na górnej powiece :angry:
 

helia

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
l'oreal superliner w pisaku, kreski wychodzą piękne, czerń głęboka, wygodny w użyciu, od roku niezmiennie mój numer 1 :)
 

aneczka_doe

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
mi sie zawsze mocno odbija na górnej powiece, wiec przestałam sie malowac, tylko rzesy, macie jakies porady?
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Eveline Liquid Precision Liner 2000 Procent jest super, tani, wytrzymaly i robi gruba kreske tak jak lubie. Nie znosze tych cienkich pedzelkow, tutaj jesy eyeliner w kałamarzu, najlepszy jaki mialam
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
sama poszukuję, aktualnie mam l'oreal superliner w pisaku i o ile kreski wychodzą przepiękne, czerń głęboka to po 4h samoistnie zaczynają znikać...
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
polecam jeszcze Collection w zelu. Super sie trzyma caly dzien
 
Do góry