Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Soczewki w nocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kolorowa24

kolorowa24

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 06:38

Witam.

Pracuję na trzy zmiany, więc również nocki, i chcialabym sie dowiedzieć,czy ktoś używa soczewek w nocy ? Ja tak na początku robiłam, chodziłam do pracy w soczewkach.. Jednak podczas nocki oko mi spuchło i miałam zapalenie tęczówki.Okulistka powiedziała,że to od wiatru, przewiało mi oko. No,ale powiedziala,też ,że nie powinnam nosić soczewek w nocy(są przeznaczone tylko do noszenia w dzień). Ja jej powiedzialam,że wtedy w dzień nie noszę soczewek no i śpię wtedy,ale okulistka powiedziala,ze i tak nie powinnam nosic. Ze strachu chodzę w okularach,ale chcialabym wiedziec,czy jest tu ktos kto uzywa ich w nocy. Koleżanka nosi normalnie w nocy,więc ja tam nie widzę problemu,czasem będę zakładała na noc.Proszę o opinie,jesli jest tu ktoś kto doradzi. pozdrawiam

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Empeg

Empeg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 331 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 11:56

Są specjalne soczewki, które nosi się dzień i noc jak i jedynie dzienne, które w tej chwili sam noszę. Lepiej trzymać się zaleceń okulisty i specyfikacji soczewek, a skoro potrzebujesz nosić przez noc, to radzę kupić takie, które do tego są.
  • 0

#3 Wolfy

Wolfy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 475 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 15:26

Ja noszę miesięczne w dzień i w nocy, tylko raz na jakiś czas zdejmuję na noc by oko odpoczęło.

Koleżanka nosi normalnie w nocy,więc ja tam nie widzę problemu,czasem będę zakładała na noc.

Koleżanka tak, Ty niekoniecznie. Każde oko jest inne i ma inną tolerancję na soczewki. Jeśli dochodzi do zapalenia to raczej nie powinnaś stosować, bo możesz doprowadzić do całkowitego odrzucenia soczewki przez oko lub poważniejszych uszkodzeń.

J.w. polecam kupić na dzień i na noc.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0