Słyszałyście o szuszu?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Laseczki szybkie pytanie mam. Byłam dzisiaj świadkiem rozmowy o tasiemkach przynoszących szczęście. Zapisuje się na nich marzenie, a potem nosi przy sobie. Taka mała motywacja do spełniania naszych pragnień. Słyszałyście coś o tym? A może macie? Szukam informacji...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Słyszałam coś, ale nie zagłębiałam się w ten temat i nie zamierzam nosić ;) Może i niektórych faktycznie w jakiś sposób to motywuje...
 
D

Dobrawa

Guest
Nie slyszałam o tym nigdy, ale chętnie się dowiem co i jak. Jeśli chodzi o bransoletki to jestem jak sroczka :) Nawet google niewiele mi pomogło, więc chętnie się dowiem co to ;>
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Też o nich słyszałam, nawet widziałam dziewczynę z taką tasiemką "niezapominajką", ładnie wyglądała, wiem, że to polska projektantka robi, więc nie jakaś tandeta, no i można to traktować faktycznie jak amulet.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Nie słyszałam i wydaje mi się, ze to jest jakiś zabobon. Taka trochę dziecinada :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Czy ja wiem czy dzieciniada? :) Każdy z nas lubi takie małe "wspomagacze" szczęścia - koniczynki, delfinki, znaki zodiaku, kamienie szlachetne, więc dlaczego nie tasiemka, która do tego ślicznie wygląda? :) Pogrzebałam trochę w sieci i znalazłam ciekawy filmik o ChouChou: https://www.youtube.com/watch?v=B88CtaOQRn4. Powiedzcie co myślicie! Rozważam sprawienie sobie takiego maleństwa na rękę. :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Są piękne :) i to w sumie ciekawy pomysł, każda z nas w coś wierzy :) a to jest w swoim rodzaju urocze :p
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Bardzo fajny pomysł, bo przecież każda z nas ma swoje mniejsze i większe marzenia... I w biegu, w pędzie za życiem gdzieś tam o nich zapominamy. A takie małe ChouChou nie pozwoli zapomnieć! :) Urocze prawda?

ChouChou_FV_pink.jpg
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
są cudowne, czy ktoś wie na jakiej stronie mogę je zobaczyć lub gdzie kupić ?
 
Do góry