W jakie gry grasz?

SiliKon133

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
W jakie gry gracie? I takie przeglądarkowe, darmowe do ściągnięcia, chaty 3D lub płatne do ściągnięcia (np. Minecraft)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Nie za bardzo rozumiem twoje pytanie :) ale ja lubuje się w grach typu Diablo III , Gears of War i Dark Souls co do przeglądarkowych to kiedyś plemiona , ikariam i travian do ściągniecią to chyba tylko Metin i LOL
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Odkąd kupiłam sobie 10" tablet, gram głównie na nim. Okazuje się, że na Google Play jest masakrycznie dużo fajnych gier i to zupełnie za free. Kilka przykładów:
- Cut the Rope - fajna wciągająca gra zręcznościowa z elementami łamigłówki. O ile pierwsze plansze przechodzi się błyskawicznie o tyle każda powyżej 20 to już spory wysiłek intelektualny;
- Iron Fist Boxing – to tak czasami aby się odstresować - czyli walki na ringu :p
- Sonic & SEGA All-Stars Racing wyścigi samochodowe. Aż dziwne, że tak fajna gra jest za darmo :)
- Chińczyk - na pewno kojarzycie tą grę planszową, okazuje się, że można w nią także pograć na tablecie.

Dla zainteresowanych tematem wrzucam ten link http://yourapps.info/gry-na-telefon
Jest to witryna z recenzjami gier i apek na iOS oraz Android.
 

olcio

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio dużo gram w League of Legends i cs:go :) polecam każdemu na długie wieczory
 

_marcin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
32
Punkty reakcji
2
Ostatnio trochę w Achaea.
Darmowa anglojęzyczna gra typu MUD.
 
Do góry