Jak uniknąć kaca po weselu?

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz wybieram się na wesele dwudniowe. Zazwyczaj po pierwszym dniu musiałam cały następny dzień dochodzić do siebie, nie tylko z powodu wypitego alholu, ale i zmęczenia, bo to przeciez pól nocy się tańcuje. Jak dac radę dwa dni na weselu? Jak to jest w ogóle?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
No cóż na takie zabawy to nie ma lekarstwa :) co do alkoholu to można wypić troszkę mniej nikt się na pewno za to nie pogniewa. A jeśli chodzi o zmęczenie wywołane tańcami przecież można sobie na trochę usiąść odpocząć :) wiadomo na drugi dzień i tak nogi będą cie boleć no ale to w końcu jest wesele ! :) także polecam wymoczenie nóg i czekanie aż samo przejdzie.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Albo w ogóle nie pić. To żaden obowiązek, a i będzie Ci łatwiej na drugi dzień.
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
hehehe fajnie Ci :D Moja rada jest taka że nie można dopuścić do kaca-w myśl zasady czym sie skaleczyłeś tym sie lecz. I to samo Ci proponuje, na następny dzień zacznij dalej szaleć :D trochę alkoholicznie to zabrzmiało ale... ;)
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
Na mnie nic nie działa, no chyba tylko mniejsza ilość lub wcale. Żadne specyfiki na mój organizm nie pomagają :(
 

alexandra25

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dużo wody z sokiem z cytryny. Witamina c niweluje skutki picia alkoholu. Generalnie polecam nie pić dużo lub sączyć alkohol wymieszany z dużą ilością soku pomarańczowego. Ewentualnie kilka lampek wina rozłożonych na całą noc. Nie trzeba dorównywać tempa tym pijącym co 5 minut :p
 

MarJa

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Dzień wcześniej radzę zjeść dwa jabłka. W dniu wesela od rana dobrze zjeść (czyli nie iść na głodniaka), a w trakcie wesela nie mieszać alkoholu, dużo zakąszać oraz nie popijać gazowanymi napojami i oczywiście dużo ruchu na parkiecie.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
W sumie to Wam powiem, że na weselach jak jest zima wódka, sporo sie tańczy i jeszcze je w międzyczasie, to nie jest źle i dwa dni spokojnie można się bawić:D
 

samamama

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Popieram ze trzeba pić duzo wody, ile tylko możesz, litrami, to bardzo pomaga, ja jakoś super pijąca nie jestem ale wszyscy znajomi zawsze tak sobie pomagają. A dwudniowe wesele fajna sprawa :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Na weselu chyba ciężko o kaca. Duża ilość ruchu (taniec) + jedzenie, to skuteczne środki antykacowe. Jeżeli mimo to coś takiego się przytrafia, to po prostu należy wypić przynajmniej 0,5 L wódki mniej.
 
K

kawann

Guest
Może po prostu nie pić alkoholu? To jest najlepszy sposób i pewny na 100 %. My mieliśy mieć drink bar ale postawilśmy na bar kawowy. Zoorganizowali pokaz kawowy i bardzo sie to podobało nasyzm gosciom z wesela, az niektórzy tez beda mieć u siebie ich!
 
M

MacaN

Guest
kawann napisał:
My mieliśy mieć drink bar ale postawilśmy na bar kawowy.
Kto nie pije, ten nie pije, ale zamiana drink baru na bar kawowy to rzeczywiście grzech.

Poza tym... ile kaw można wypić jednej nocy?

Wesele dwudniowe to chyba coś normalnego? Zawsze są poprawiny :D ( a może to tylko kwestia regionu Polski? Na D. Śląsku mamy mocne głowy najwyraźniej ).
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Tak, tak:) Najlepiej to nie pić wcale, ale wesela sa taka okazją że można fajnie się bawić, trochę się napić, potańczyć, dobrze zjeść i mieć siłę następnego dnia;) Wszystko z umiarem!
 
Do góry