Kapsułki 3D Chili

Ramonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
1
Hej, czy ktoś stosuje/stosował te kapsułki? Szukam opini na ich temat, sama idea suplementacji w trakcie trwania dnia wydaje mi się logiczna i zasadna. Ich dietka też jest chyba dobra bo na jej temat słyszałam jak dotąd wiele dobrego.
Nie wiem czy można podawać link do strony, jeżeli nie to proszę modów o usunięcie, podaje dla jasności http://3dchili.pl.
Proszę o opinie tylko od osób, które miały coś wspólnego z tematem i pozdrawiam!
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
U mnie w pracy laski są na tej diecie jeśi dobrze nazwę kojarzę ale o kapsułkach nic chyba nie słyszałem
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Osobiście nie słyszałam ani o ich diecie ani o tabletkach. Z tego co patrzyłam na skład tabletek to wszystko co tam mają dorzuciłabym do normalnej diety. Szczerze to cena jest dość wysoka gdzie podobny produkt gdzie skład jest lepszy można kupić dużo taniej. O chociażby taki Thermo Stim. Sama od czasu do czasu stosuję najtańszą L-karnitynę i dorzucam Chrom :) wolę więcej pieniążków wydać na zdrowsze jedzonko niż na same suplementy.
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Yo_lanta napisał:
podobny produkt gdzie skład jest lepszy można kupić dużo taniej.
Ja biorę te kapsułki, kupiłam z ciekawości właśnie ze względu na skład i formę :p ale zaczęłam je stosować regularnie. Możesz podać te "podobne produkty" chętnie sobie porównam. Z tego co się do tej pory mogłam zorientować to jedynymi suplementami o takiej formie (tu chodzi mi o dopasowanie do każdej pory dnia w zależności od jej wpływu na nasz organizm itd.) są właśnie tylko w 3D Chili.
 

Ramonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
1
@WaZe - ja też najpierw stosowałam tylko dietę 3D chili, kapsułki są stworzone na założeniach tej diety
@Papitta - dzięki za odpowiedź. No właśnie ta forma jest ciekawa, mnie dietka tym skusiła ale kapsułki wydają się być bardziej praktyczne tym bardziej, że można je stosować do własnej diety, co w wakacje będzie przydatne :p
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Ja stosuje kapsułki jak i olej lniany, olej już od jakiegoś czasu bo bardzo lubię a kapsułek to kończę drugie pudełko dopiero ale czuć działanie :D. Czytałam o fazach dobowych pracy naszych organizmów i faktycznie dostarczanie suplementu, który rano działa inaczej, po południu inaczej i wieczorem też, jest całkiem zasadne.
 

Ramonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
1
@szaramyszka dzięki za opinie i linka, ja właśnie z blogów dowiedziałam się o kapsułkach (o dietce już wcześniej słyszałam) ale tego bloga nie znałam wcześniej. Ostatnio dużo się właśnie pisze ogólnie o 3D chili, w glamourze też już jakiś cza temu był artykuł na jej temat. No i laski bardzo chwalą się która ile zjechała więc chyba temat ciekawy :D
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Ja zacząłem brać te kapsułki w maju, więc już jakiś czas minął można powiedzieć. Diety 3d chili nie znam, dietę sam sobie dopasowuje pod trening. Wracając do kapsułek, zakupiłem je ze względu na skład (ale fakt podziału na pory dnia też mi się mega podoba bo nigdy nie wiem co kiedy brać i tak np. rano biorę multivit a po południu dopiero magnez itd.) mają w sobie wszystko co w zasadzie potrzebuje, wydaje mi się wręcz, że na rynku nie ma drugiego takiego pakietu z tkim składem
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Od razu widać, że to jacyś krętacze.

Kapsułki odchudzające 3D Chili są preparatem całkowicie naturalnym, którego skuteczność potwierdzają uzyskane pozwolenia i certyfikaty. Nasze kapsułki zostały dopuszczone do sprzedaży przez Główny Inspektorat Sanitarny, a poszczególne ich składniki ujęto w rejestrze EFSA (European Food Safety Authority). Jest to wykaz oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych, który opracowano na podstawie wnikliwych badań klinicznych. Znajdują się tam wyłącznie substancje, które mają naukowo potwierdzone działanie.

Nic z tych rzeczy nie potwierdza skuteczności tych tabletek, tak więc pierwsze zdanie jest kłamstwem. Ja tam bym nie ryzykował kupowania czegokolwiek od krętaczy. Zwłaszcza, że zdjęcie tej "ekspertki" dziwnym trafem na zagranicznych serwisach jest tylko zdjęciem modelki, która udaje dietetyczkę.
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Frasiu nie spinaj już tak dupy, wiadomo, że marketing też musi swoje robić bo dziś bez tego trudno z czymkolwiek wyjść szczególnie w tej branży. A skoro są dopuszczeni przez główny inspektorat to czemu się tym nie chwalić?
 

Poleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
a ja najpierw byłam na diecie 3D chili a dopiero potem zaczęłam brać kapsułki. dietkę robię sobie z przerwami, zresztą takie jest zalecenie a kapsułki zaczęłam już od kilku miesięcy biorę, trudno powiedzieć jak długo. myślę, że działają bo jak zaczęłam je brać to widać było zarówno poprawę samopoczucia jak i ogólnie "hydraulika" też mi się poleprzyła - wcześniej miałam problemy a to z zaparciami a to z pokrewnymi historiami a od jakiegoś czasu wszystko gra :D
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
ceriffa napisał:
To są jakieś suplementy/witaminy?
To nie są typowe suplementy. W 3D Chili masz 3 kapsułki, każda na inną porę dnia. Mają wiele skłądników które są w osobnych suplementach jak guarana, kapsaicyna, jagody acai, pektyna grejfruta i jeszcze inne. Idea jest taka, że każda kapsułka ma inne właściwości (oczyszczasnie, spalanie, równowaga itp.) i każda jest na inną porę dnia :)
 

Poleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
No wg mnie właśnie są to typowe suplementy diety, chociaż z oryginalnym podziałem na rano/południe/wieczór. Samą dietkę 3d chili też polecam, ja się bardzo fajnie na niej czułam
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Poleczka napisał:
No wg mnie właśnie są to typowe suplementy diety, chociaż z oryginalnym podziałem na rano/południe/wieczór. Samą dietkę 3d chili też polecam, ja się bardzo fajnie na niej czułam
Znalezione na innym forum: http://magazyndietetyka.pl/system-3d-chili-pod-lupa-dietetyka cały system 3d chili rozpisany w najdrobniejszym szczególe przez dietetyczkę. To chyba najbardziej kompletna publikacja odnośnie tej diety
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Ja właśnie ostatnio trafiłam na tą publikację, bo "przypominam" sobie temat. W ramach postanowień noworocznych (tak wiem, banalne :p ) zamierzam zrzucić w 2016 wszystko przybrane w 2015 :p , więc naturalnie rozpoczynam od nowa 3D chili plus dodatki :p.
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja nawet tej diety nigdy nie próbowałam, więc nie wiem jak to działa, za to kapsułki 3d chili i ichni olej z kapsaicyną to jest strzał w dziesiąke
Metabolizm mi się tak ładnie przekręcił od czasu, gdy zaczęłam stosować, że w zasadzie diety nie są mi potrzebne (co nie oznacza w żadnym razie, że się nie wiadomo jak obżeram, ale po prostu nie muszę już liczyć kalorii, jest dobrze :D )
 
Do góry