Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jakie buty do klubu?

buty męskie klub do klubu jakie pomoc wyjście porada kupno

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Davi96

Davi96

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 15:49

Witam. W środę pierwszy raz idę do klubu i dlatego chciałbym sobie kupić jakieś pasujące do takich hmmm... klubowych klimatów buty, które pasowałyby również do koszuli(jeszcze nie wiem jakiej, więc sugestie odnośnie koszuli również byłyby mile widziane) i jeansów. Jestem w stanie dać max 100 zł za buty, po prostu chciałbym żeby były eleganckie, a zarazem modne. Za wszelkie sugestie z góry dzięki :wink:

• 0

#2 CitySport

CitySport

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 12:06

A czy jest to jakaś impreza tematyczna czy po prostu zwykła dyskoteka? Może napisz czy ubierasz się tam bardziej elegancko czy sportowo i wtedy coś doradzimy bo cenę jaka możesz za nie dać już znamy:)

• 0

#3 SzklanaDama

SzklanaDama

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2715 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 23:46

Wydaje mi się, że wszystko zależy od klubu, do którego idziesz. Część z nich prowadzi tzw selekcję. W niektórych warszawskich nie można zakładać sweterków w paski albo jasnych jeansów :P Za to w mniejszych miejscowościach raczej wpuszczają jak leci.

• 0

#4 Michalmarek

Michalmarek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 17:50

najważniejsze to wygodne buty jeśli masz zamiar tam tańczyć . Oczywiście wszystko zależy też od stroju jaki masz zamiar założyć na tą okazje

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 14:10

Zobaczcie tutaj - http://www.merg.pl/p...ylu-CASUAL.html

Oczywiście to kwestia stylu, kwestia tego co wam bardziej odpowiada, ja np. jestem zdecydowanie za takim właśnie obuwiem.

Wygodnie i na sportowo

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: buty, męskie, klub, do, klubu, jakie, pomoc, wyjście, porada, kupno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0