Zagubiłem się

starykon

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej

Jestem tu nowy i miło mi was poznać

Chcę wam opowiedzieć w skrócie co mnie dręczy i licze na wasze odpowiedzi bo sprzyda mi sie wiedzieć jak to wygląda z innej strony. Mam 18 lat i czuje się samotny w sumie można powiedzięć że już nie mam znajomych ani przyjaciela od serca. Gdy chdoziłem do podstawówki i gimnazjum wtedy wrzystko było jakoś wporządku pod tym wględem a poźniej moj kolega w zasadzie koledzy znaleźli sobie ciekawsze towarzystwo. Próbowałem od nowa nawiązać znajomość ale zauwarzyłem że nikt nie odwzajemnia tej przyjaźni, uważam że również popełniłem bład w wyborze skoły średniej ponieważ wybrałem się po za miasto i tamtymi ludźmi niepotrafie jakoś zawrzeć znajomości. Najgorsze jest to że mam trochę kompleksów na punkcie swojej cery (problemy z pryszczmi) itp. Chcę abyście mi cos doradzili jak moge zawrzeć jakaś znajomość dodam że jestem nieśmiały i małomowny przez co w ewentualnym towarzystwie siedze cicho
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Na pewno masz jakieś zainteresowania bądź hobby także postaraj się poszukać osób które je podzielą :) wtedy to już pójdzie z górki. Co do twoich kompleksów jeśli przeszkadzają ci one aż tak bardzo polecam dermatologa :) nie jesteś pierwszym i nie ostatnim facetem z tym problemem także nie ma co się krępować.
 
Do góry