Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Rehabilitacja w centrum Warszawy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 zprzybyl

zprzybyl

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 29 maj 2014 - 11:14

Cześć, dwa miesiące temu uległem wypadkowi. Przeleciałem z parę metrów i strasznie się poturbowałem ale najważniejsze że przeżyłem w ogóle :) Mam problemy ruchowe, z wizyt u ortopedy, wszystkich rtg, usg i rezonansach powoli wyłania się problem, więc poszukuje centrum rehabilitacji które mi w tym pomoże. Kolega wspomniał mi Rehmedis w Warszawie, w której jestem zupełnie nowy i się nie orientuję, dlatego poszukuję jeszcze opinii o tym i innych ośrodkach w pobliżu centrum. Proszę Was o jakiś namiary i jakieś opinie żebym nie poszedł w ciemno Dzięki! :)

Użytkownik zprzybyl edytował ten post 29 maj 2014 - 11:16

• 0

#2 zosiax92

zosiax92

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 11 czerwiec 2014 - 11:58

Hej, mój rehabilitant ze szpitala dorabia tam do pensji, też chodziłam kiedyś do nich jak mnie NFZ nie chciał i wspominam to nawet dobrze :) Mają miły personel i pomagają nawet w najcięższych przypadkach z tego co wiem :) Sprzęt na czasie i sprawny (oj przypomniało mi się jak byłam w szpitalu i rehabilitantki płakały nad tym, z czego musiały korzystać).

Użytkownik zosiax92 edytował ten post 11 czerwiec 2014 - 11:59

• 0

#3 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:52

Zakładam, że chodzi o ortopeda warszawa tak? Możesz się zgłosić do tego centrum do którego linkuję. Porządne wyposażenie, wybitni specjaliści i przede wszystkim ogólnie najwyższy standard pod każdym względem. I właśnie o coś takiego chodzi.

• 0

#4 elizqua

elizqua

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 09 luty 2015 - 11:58

Cześć! Podbijam temat, bo potrzebuję na duch rehabilitacji! Najlepiej ścisłe centrum Warszawy, żebym miała blisko z pracy chodzić na zabiegi. Okolice Marszałkowskiej, Jerozolimskich – gdzieś tam coś znacie?

• 0

#5 juliajul

juliajul

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 12 luty 2015 - 10:59

jak ścisłe centrum to polecam na Nowogrodzkiej Fizjoklinikę. teraz tam urzędują, ja jeszcze chodziłam do starej lokalizacji, ale to już było ponad rok temu. bardzo sympatyczni rehabilitanci, pomagają nawet w trudnych przypadkach (mój chociażby taki był). Z tego co pamiętam, to mają też krótkie terminy wizyt, więc stosunkowo łatwo jest tam dostać. Sama rehabilitacja też na wysokim poziomie , zresztą samo to, że są polecani przez znanych sportowców świadczy o dobrym poziomie.

• 0

#6 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 21:43

to i ja dorzucę swoje 5groszy, bo moim zdaniem godna uwagi rehabilitacja jest w profemedzie przy bobrowieckiej

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 21:54

Potwierdzam, już w jakims innym wątku o tym wspominałam, że mogę z własnego doświadczenia polecić własnie Profemed. Mają bardzo dobrych fachowców i działają we współpracy z przychodniami LuxMedu, a te moaja wiele dogodnych lokalizacji i wlasnie też w centrum. 

• 0

#8 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 20:21

odnośnie tej współpracy, to nawet rabat na usługi w profemedzie jest, jesli ma się pakiet medyczny w luxmedzie

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 20:44

A to prawda :) Nie mam rehabilitacji w pakiecie, ale w Profemedzie dostałam rabat z racji pakietu w Luxmed. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0