Przydatne aplikacje na androida

D

Dobrawa

Guest
Czy macie jakieś fajne przydatne aplikacje na androida czy może ściągacie jedynie gry? Ja mam u siebie kilka:

- gmail (mail)
- POU (gra interaktywna polegająca na wychowywaniu ziemniaczka)
- FB (portal spolecznościowy)
- WhatsApp (komunikator coś jak gg)
- Nawigacja (pomaga w poruszaniu się samochodem)
- eFOOD (genialna aplikacja do sprawdzania składu produktów spożywczych)
- supermemo (multimedialny kurs jezyka angielskiego do kupienia na androida)


white-android-logo_00039624.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
DIC-o - słownik Polsko - Angielski i Angielsko - Polski.
Google Chrome - zastępuje mi standardową przeglądarkę internetową.
 
A

alfabeta11

Guest
Ja jeśli chodzi o przydatniejsze rzeczy to posiadałem:
SwiftKey - zastępstwo dla zwykłej klawiatury, bezkonkurencyjne
Google Tłumacz - Bez tego ani rusz!
Box - chmura, zawsze miałem przy sobie najważniejsze dane
SportsTracker PRO - asystent sportowy. Bardzo mi pomagał przy bieganiu ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Google Chrome
Aldiko - do czytania ebooków
MX Player - odtwarzacz filmów
 
N

nianiaSweet

Guest
sporo fajnych rzeczy można sciągnąć na swoje smartfony, oprócz tego że mamy aplikacje które umilają nam czas takie jak różnego rodzaju gry, tak samo można ściągnąć sobie przydatne aplikacje, Dobrawa możesz coś więcej napisać o tej aplikacji eFood, jak to działa, bo ja jestem fanką zdrowego odżywiania i często zastanawiam się czy warto danym produkt kupić, przez co tracę masę czasu na zakupy : )
 
N

nianiaSweet

Guest
to rzeczywiscie bardzo fajne rozwiązanie dla tych którzy tak jak ja zwracają uwagę na to co jedzą, nie oszukujmy się ale teraz można dostać w sklepie tak dużo kiepskiej jakości jedzenia że nie wiadomo co kupować, dlatego taka aplikacją będzie pomocna dla wszystkich którzy nie odnajdują się w sklepowych półkach.
 
D

Dobrawa

Guest
Według mnie też bardzo przydatna aplikacja. Można ją pobrać za darmo więc każdy może z użyciem telefonu spróbować. Teraz się chcą rozwijać i mają jakieś nagrody, bony i inne z tego co czytałam dla osob które chcialy by aplikację wesprzeć. Zresztą można na stronie o tym poczytać. http://polakpotrafi.pl/projekt/efood Jak dla mnie aplikacja powinna się rozwijąc.

A co myślicie o aplikacjach czyszczących tel ?
 
W

wiki9969

Guest
Z aplikacji oczyszczających nigdy nie korzystałam. Choć może kiedyś wypróbuję. ;)

Ja posiadam:
-Google Chrome i Operę Mini
- chomikuj (ostatnio pobieram ebooki)
- android assistant
- Menadżer plików
- Skype
 
N

nianiaSweet

Guest
Dobrawa napisał:
Według mnie też bardzo przydatna aplikacja. Można ją pobrać za darmo więc każdy może z użyciem telefonu spróbować. Teraz się chcą rozwijać i mają jakieś nagrody, bony i inne z tego co czytałam dla osob które chcialy by aplikację wesprzeć. Zresztą można na stronie o tym poczytać. http://polakpotrafi.pl/projekt/efood Jak dla mnie aplikacja powinna się rozwijąc.

A co myślicie o aplikacjach czyszczących tel ?
rozumiem że można ich wesprzec bo chcą rozbudowac aplikację? wydaje mi się że nie można pozostać obojętnym, bo to bardzo fajna aplikacja którą wymyślili nasi rodacy, warto wspierać tym bardziej że dzięki takim rozwiązaniom może być głośno o naszej zdolenj polskiej młodzieży
 

Vanessa Hsu

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sporo tego będzie, oczywiście Gmail, Chrome etc.

Ostatnio korzystam ze scoopr - coś jak FB, ale anonimowe :)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
A co one czyszczą w telef? Inne aplikacje?
Mam parę apek, ale najprzydatniejsze oprócze fejsa i maila, to jednak jest moje-leczenie - darmowa no i latarka. :)
Bez reszty mogę się obyć, bo i tak 100 razy bardziej wole gry na kompie jeżeli chodzi np. o to.
 

chesska_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Zdecydowanie polecam FitControl. To taki trener personalny i dietetyk w jednym, ale taki za którego nic się nie płaci [/SIZE][SIZE=12pt] :) [/SIZE]
 
V

Vaffik

Guest
Jeśli nadal mowa o przydatnych aplikacjach na Androida to od siebie dodam TotalCallRecorder lub CallRecoreder. Jest baaardzo, baaaardzo przydatne!
Aplikacja działa w tle i nagrywa rozmowy przychodzące i wychodzące. Nagrania zaopatrzone są z automatu o numer przychodzący, datę i czas rozmowy. Używanie raczej nielegalne bo nagrywanie jest nielegalne ale tyłek ratuje.
Możemy też informować po odebraniu słuchawki że rozmowa nagrywana - wtedy jest legalnie.

Kolejna dobra aplikacja to AutoMapaEurope XXL. No nie ma nic lepszego jeśli chodzi o GPS!
Następna to polski PROFILER. Aplikacja steruje telefonem i profilami więc możemy z góry ustawić na cały tydzień wszystkie profile i automatyczne włączanie i wyłączanie np. trybu samolotowego na noc. Genialne to.
O reszcie znanych mi apek nie będę pisał ponieważ działają tylko z odblokowanym fonem (bootloader) i z odblokowanym rootem.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja mam:
-endomondo(korzystam jak jeżdżę rowerem)
-ikol X (do śledzenia telefonu)
-tapety (ściągam sobie różne)
-Spotify
-Skype
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
dla mnie niezbędny jest antywirus, telefon zastępuje mi często kompa i chyba szef by mnie wywalił jakby jakieś dane klientów które sobie czasami przesyłamy smsami wyciekły, mam sporo kontaktów których zdobyci było bardzo trudne i też nie chcę żeby gdzieś przepadły, mój kumpel ostatnio zgubił telefon, żadnych zabezpieczeń nie miał i terz siedzi i myśli czy ktoś nie dobrał się do jego prywatnych zdjęć, smsów, mi g data pozwala na wykaowanie tego zdanie i zablokowanie teleon tak by nikt się do niego nie dobrał
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Aplikacje do obsługi konta bankowego, rozkład jazdy komunikacji miejskiej - to także przydatne apki.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Whatsupa jeszcze zainstalowałem, nie niszczy jakości zdjęć i filmików jak Messenger.
 
Do góry