Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Państwo służba zdrowia czy prywatne leczenie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 942 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 19:03

Nie no, państwowa opieka to jakaś porażka jest. Na operacje w trybie pilnym czeka się miesiącami przecież... Sama chodzę prywatnie, ew. jak jakieś pilne wyniki to konsultuję online. Czasem trafiają się też okazje do skorzystania z konsultacji za darmo, ale to trzeba pilnować tutaj https://www.facebook...?type=3- teraz na przykład jest darmowy internista przy okazji wyjazdów na wakacje. W przeszłości korzystałam z endokrynologa i byłam zadowolona. Też za darmo.

• 0

#42 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 16:47

To prawda, to jest tragedia. Jak się nie śpieszy człowiekowi, to mozna poczekować aby zaoszczędzić trochę grosza, ale w innym wypadku nie ma sensu

• 0

#43 ollinka

ollinka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 09:13

Żeby na NFZ dostać się do jakiegoś specjalisty, niestety trzeba czekać i czekać i czekać .... Dlatego jak przychodzi co do czego i tak się szuka kogoś prywatnie. 

• 0

#44 aifoza

aifoza

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 504 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 08:41

Nie narzekam na lux med, już jakiś mam tam pakiet brzoza bodajże :) Do każdego potrzebnego dla mnie  specjalisty dostaję się szybciutko.

• 0

#45 Nika123

Nika123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:02

Ja też jestem zadowolona z ich usług. Teraz wybrałam sobie w ramach pakietu u nich lekarza pierwszego kontaktu. To naprawdę ułatwia życie, bo nie trzeba nosić od przychodni do przychodni wszystkich badań, kart choroby itd.

• 0

#46 NinaKowalska

NinaKowalska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 15:31

My mamy pakiet Orzech dla całej rodziny i jest świetny. Mamy zapewniony dostęp do podstawowej opieki medycznej jak i nieograniczony do wszystkich specjalistów.

Zapomniałam dodać: w Lux Medzie w ramach abonamentu od niedawna pojawiła się opcja wybrania swojego lekarza rodzinnego, która się świetnie sprawdza. Jeden lekarz zna i posiada całą Twoją dokumentację medyczną no i nie ma problemów ze skierowaniami do specjalistów.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 aifoza

aifoza

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 504 postów

Napisano 09 maj 2018 - 10:11

My mamy pakiet Orzech dla całej rodziny i jest świetny. Mamy zapewniony dostęp do podstawowej opieki medycznej jak i nieograniczony do wszystkich specjalistów.

Zapomniałam dodać: w Lux Medzie w ramach abonamentu od niedawna pojawiła się opcja wybrania swojego lekarza rodzinnego, która się świetnie sprawdza. Jeden lekarz zna i posiada całą Twoją dokumentację medyczną no i nie ma problemów ze skierowaniami do specjalistów.

No właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać tam lekarza poz :)  Zrobiłaś to czy też myślisz nad tym ?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#48 Krzys_M

Krzys_M

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 20 maj 2018 - 16:50

Ja za to korzystam z usług lekarzy którzy przyjeżdżają prosto do domu :) jest taka aplikacja na smartfona - LekarzObok i tam można zgłosić wizytę i od razu zapłacić nawet. A potem lekarz ma dla Ciebie wystarczająco dużo czasu, żeby postawić diagnozę, wypisać leki itd.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0