Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Państwo służba zdrowia czy prywatne leczenie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 23 maj 2014 - 23:22

Ciekaw jestem czy większość z Was korzysta normalnie z państwowej służby zdrowia - hehe i pewnie nieźle się denerwuje :)- czy może jednak każdy pomału ma dość przychodzi na prywatne leczenie i różnego rodzaju pakiety medyczny?

• 0

#2 Frasunek

Frasunek

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 622 postów

Napisano 24 maj 2014 - 08:26

Ja mam przyzwoitą przychodnię, która ma podpisaną umowę z NFZ tuż obok bloku i cierpliwość, więc podczas korzystania z państwowej służby zdrowie nie denerwuję się bardziej niż gdybym korzystał z jakiś prywatnych pakietów. 

• 0

#3 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 24 maj 2014 - 21:43

Ja szukam jakiegoś pakietu medycznego w którym mozną objąć pare osób z rodziny

• 0

#4 Paulina_smacka

Paulina_smacka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:08

Jeżeli chodzi o wizyty internistyczne to przechodnia NFZ, ale jak chodzi o jakieś inne specjalności: ginekolog, dentysta czy endokrynolog to tylko prywatnie! Gdybym miała czekać w kolejce do endokrynologa to zdazylabym umrzeć i komuś miejsce zwolnić :-P

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 04 czerwiec 2014 - 14:57

• 0

#5 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:08

no wlasnie ja nie raz juz tyle czekalem w kolejce ze ja dziekuje! Sasiad polecil mi lux med tyle ze cos nie moge sie wybrac by sprawdzic chociaz pod samym domem:) moze ktos cos wie?

• 0

#6 Guest_iwonka88_*

Guest_iwonka88_*
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 20:35

ja zdecydowałam się na leczenie w ultragenie w krakowie. i nie załuje! jestem wrecz zachwycona! wszystko na czas, profesjonalni lekarze, miła atmosfera. Gdyby nie to, że to jednak gabinety lekarskie, można by powiedzieć, że wraca się tam z przyjmnością :P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 15:25

o proszę no to faktycznie  ale ja teraz też tak mam w lux medzie, jednak się zdecydowałem wykupiłem pakiet  który praktycznie wszystko obejmuje więc jestem bardzo zadowolony, no i co najważniejsze nie musze się o nic prosić i walczyć o swoje :)

• 0

#8 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 08:45

a jaki pakiet medyczny wykupiłeś w Lux Medzie, bo wiem że można wybierać wśród kilku, objąłeś opieką tylko siebie czy całą rodzine?

• 0

#9 adam_1990

adam_1990

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 21:10

Ja tylko prywatnie, głównie LuxMed, jakoś się przywiązałem tym bardziej że mają w różnych miastach oddziały.

Państwowo miałem iść na wycięcie kamieni i dziękuję, odbijali mnie od szpitala do szpitala i po przychodniach.

• 0

#10 kalllina33

kalllina33

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 17:28

W pracy koleżanka ma w LuxMedzie pakiet dla siebie, męża i dwójki dzieci. Niby ten podstawowy, ale jak patrzyłam, to sporo tych specjalistów ma w pakiecie.

• 0

#11 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:56

ja wybrałem taki pakiet jednak tylko i wyłącznie dla siebie - jarzębina, ale zobaczę może będę coś od następnego roku zmieniać jednak jak na razie jestem za

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 serwor

serwor

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5368 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:31

Ja tylko prywatnie, głównie LuxMed, jakoś się przywiązałem tym bardziej że mają w różnych miastach oddziały.

Państwowo miałem iść na wycięcie kamieni i dziękuję, odbijali mnie od szpitala do szpitala i po przychodniach.

Dziwne, ja mialem  3 miesiace temu kruszone kamienie w nerce  i bez problemu, czekalem 3 tygodnie , jeden dzien na odziale i po problemie, oczywiscie wszystko na NFZ.

• 0

#13 HappyMarta

HappyMarta

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 00:02

panstwowo. jesli mam watpliwosci - konsultuje prywatnie z innym lekarzem. poki co nie zdarzylo mi sie narzekac :)

• 0

#14 Wilk_LancaSter

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zależy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3319 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 10:40

Pomieszanie z poplątaniem, czyli i rządowe, i prywatne równocześnie, to pierwsza wizyta prywatna u kardiologa, a potem szpital rządowy (samorządowy?). w którym ten specjalista jest ordynatorem.

W innych dziedzinach, gdzie prawie wszystko prywatne, po pierwszym zachłyśnięciu się możliwością podawania cen wręcz niebotycznych następuje wpływ konieczności (konkurenci czyhają na klientów) na zmniejszanie cen. Np. ceny telewizorów kiedyś i teraz są jak góra i depresja

• 0

#15 Kasia_na

Kasia_na

tajemnica

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1609 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 10:23

Ja korzystam z lekarzy jakich mam zapewnionych w pakiecie ubezpieczeniowym( Allianz). Czekam krótko na wizytę do specjalisty a dniu wizyty mogę wejść od razu. Jestem zadowolona. Normalnie na NFZ cholernie długo trzeba czekać. Do urologa ponad rok...Prywatnie tydzień... Opieka bardzo podobna. Więc, jeśli się ma pieniądze to wychodzi lepeij prywatne leczenie.

• 0

#16 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 20:41

no nie wiem jak się już na tyle zniechecilem ze wole zaplacic teraz za ten pakiet tak jak mam, bo jak na razie nie mam zadnych zastrzezen, fakt zobaczymy jakos po pol roku jak bede uzywal czy dalej będzie tak samo bezproblemowo:)

• 0

#17 jolly78

jolly78

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 239 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 09:55

Ja jestem zadowolona z pakietu w Luxmedzie. Nigdy nie muszę czekać nie wiadomo ile w kolejkach.

• 0

#18 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 26 lipiec 2014 - 21:05

a Ty jaki masz pakiet i jak długo?

• 0

#19 natasza33

natasza33

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 18:29

W sumie lekarza POZ mam w ramach NFZ, ale kolejki do specjalistów horrendalnie. Jeśli chodzi o wykonanie badań specjalistycznych, to chyba najprościej wylądować na SOR - to wtedy nawet KT zrobią. Przy innej opcji czeka się na to pół roku. Wizyty u specjalistów też nie są tanie, ale korzystam, bo nie ma innego wyjścia.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 22:34

no wlasnie dlatego wole jednak miec prywatny pakiet by nie czekac tyle czasu na proste badania czy wizyty... bo to chore

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0