Idealny sklep

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Sukienki <3 <3 <3 uwielbiam !!!! Na netmoda mają piękne sukienki. Akurat szukam jakąś na wesele i już mam parę kandydatek :) :) :)
 

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Chyba każde wg własnego stylu oraz uznania, ja osobiście bardzo lubię markową odzież z Wranglera oraz Lee czy Mustanga, gdzie jakość jest na wysokim poziomie i taka odzież służy nam przez kilka ładnych sezonów :)
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
DenimKing napisał:
Chyba każde wg własnego stylu oraz uznania, ja osobiście bardzo lubię markową odzież z Wranglera oraz Lee czy Mustanga, gdzie jakość jest na wysokim poziomie i taka odzież służy nam przez kilka ładnych sezonów :)
Nie wiadomo czy uznać to za wadę czy zaletę - ja tam lubię odświeżać swoją garderobę częściej :p
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja to lubię kurtki, swetry i narzutki wszelkiego rodzaju! :D Też uwielbiam Netmodę - często tam kupuję.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja lubię eleganckie butiki i najczęściej ubieram się w butiku altea w Ząbkach k . Warszawy. W butiku są super ceny i bardzo dobro dobrej klasy rzeczy od sukienek po kurtki i płaszcze. Butik mieści się na Skorupki i łatwo tam trafić a jeżeli chodzi o ceny to też jest moim zdaniem okej.
 

Pagrypsna

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja ogólnie polecam sklep zoio.pl - fajne ciuchy w niezłych cenach, dobre promocje.
 
Do góry