Kacper Buba

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej witajcie ;) Chciałem podzielić się z wami moją własną "produkcją" ;) Jest to jednocześnie taki mój mały hołd dla mistrza Jacka Kaczmarskiego, który mnie zainspirował do napisania "Obławy V" ;p Posłuchajcie ;) Każda opinia mile widziana, tutaj jak i na kanale który mam nadzieję, jakoś też rozpowszechnić ;]


http://www.youtube.com/watch?v=TL17S9an70I
 
M

MacaN

Guest
Za głosna muzyka, ale to oczywiście kwestia nagrania, bo wierzę, że nie masz tak słabego głosu...

Ja może w ten sposób napiszę, że obławy moim zdaniem były 4 i tak jak powiedziałeś - wykonywał je mistrz. Mistrz był jeden i jeszcze jakiś czas nikt nie zagrozi Kaczmarskiemu, Łapińskiemu i Gintrowskiemu, choć co do tych trzech, to jest to tylko moje prywatne zdanie.

Nie ukrywam, że do tekstu podchodzę sceptycznie, ale to jest również zasługa tego, iż nie słychać Cię na początku. Szczerze pisząc, dla mnie, bym mógł się całkowicie zanurzyć w tekście, odpłynąć - potrzebny jest naprawdę dobry głos i delikatna (albo i nie) melodia, ale w tle.

Kiedy pisałeś ten tekst, myslałeś o kontynuacji obławy ? W mojej opinii dobre teksy muszą płynąć z serca, by chwytały za serce, bo jeśli płyną z głowy, to nic z tego nie będzie.
 

Kacper Buba

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Co do głośności muzyki, to wiem, postaram się to ogarnąć, następnym razem ( o ile taki będzie ;p ) nagram osobno gitarę i wokal i wtedy będę mógł dostosować sobie głośność ;) Dzięki za opinie ;) Głos ogólnie mam dość mocny, z racji braku dobrego sprzętu nie potrafię go dobrze oddać ;p A co do tekstu, to był pisany "z serca" ;) Kaczmarski jest moim idolem od dawna, a niedawno jakoś tak oglądałem tv i patrzę program o Jacku, obejrzałem i tak jakoś natchnęło mnie do napisania czegoś. I tak właśnie powstała moja obława mająca opisywać to co dzisiaj zostało z wilczego zewu krwi ;)
 
Do góry