Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ubranka dla dzieci dobrej jakości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Dagmara34

Dagmara34

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 15:14

jak synek był mały, to kupowałam bardzo dużo w sklepach z odzieżąż uzywana, bo ciuchy swietnej jakosci, niezniszczone...z wiekiem gust i wlasne zdanie sie pojawiają i nie jest juz tak łatwo;) ale idziemy na kompromisy. Czasem cos uzywanego a czasem nowego..cena jest istotna ale patrze na jakosc równiez

• 0

#42 Maciej Partyka

Maciej Partyka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:09

Można bardzo tanio kupić ubranka dobrej jakości, w dodatku nowe. Polecam zakupy w Auchan - dział dla dzieci jest naprawdę super :) Kupujemy przy okazji cotygodniowych zakupów spożywczych :) No i Pepco też jest spoko, ale raczej dla starszych dzieci - rozmiary 56, 62 raczej tam nie występują, ale już na dziecko pow. 3 miesięcy można znaleźć sporo ładnych i niedrogich ciuszków :)

• 0

#43 Daria Nowicka

Daria Nowicka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:06

Ja szukam bawełny 100% i oczywiście zwracam uwagę na właściwy rozmiar by synek czuł się swobodnie. 

• 0

#44 Marseille

Marseille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 07 luty 2017 - 18:55

Lubię Pepco i często tam kupuję. Ale najlepsze jakościowo ubranka kupowałam chyba w polskim pinokiu.

• 0

#45 ewkamarchewka1

ewkamarchewka1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 lipiec 2017 - 22:37

Zwracam uwagę na jakość, materiał z jakiego wykonane jest ubranie, ale biorę pod uwagę równiez cenę. Myślę, że wcale nie trzeba dużo wydać, by mieć ładny gatunkowo dobry ciuszek. Przeważnie kupuję online np. w 5.10.15 :) Tanie i dobre zakupy.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#46 bonie80

bonie80

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 20:19

Mało teraz dobrych ubranek,mimo to najbardziej polecam ubranka z Zary. Do tej pory zawiodłam się tylko na jednych spodniach,a tak są nie do zdarcia. Kupować oczywiście na wyprzedażach,bo inaczej bankructwo murowane ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0