Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ubranka dla dzieci dobrej jakości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 aniam19872

aniam19872

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 28 marzec 2015 - 21:51

zgadzam się że ciuchy z pepco zachęcają ceną, ale jakością odpychają... na 10 bluzek tylko z jedną nic się nie stało, może dlatego że miała dużo elastanu. A ja mimo wszystko wolę czystą bawełnę. Mam bluzki ze sklepu ancymonki.pl i są bardzo porządne, materiał jest milutki, nie odkształca się, kolory intensywne, delikatne bufki dodają elegancji małej damie. Wysyłka, samo funkcjonowanie sklepu na najwyższym poziomie. 

• 0

#22 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 11:31

zgadzam sie co do pepco, dodam, ze dresiki wszystkie po jednym praniu strasznie sie mechaca, ja nie mialam lepszych ubranek niz te co mi brat przywozl z brytyjskiego taniego sklepu primark, ale ciuchy z tego sklepu mozna dostac w ciucholandach

• 0

#23 magdalenka82

magdalenka82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 20:02

ciuchy szyje sama :P taniej, inaczej by nie było nas stać na wiele rzeczy, a tak to nawet kilka miesięcy oszczędzania i wózek Maxi Cosi mamy :) a tak to by nic nie było

• 0

#24 akluska85

akluska85

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:30

u nas ciuchy pochodzą z komisów dziecięcych ;) ponieważ jest tam tanio, a przy okazji można znaleźć markowe rzeczy ^^

• 0

#25 saraaaa

saraaaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 05 maj 2015 - 22:11

w odzieży używanej można znaleźć dobrej jakości ubranka za naprawdę niską cenę .

• 0

#26 Frida_19

Frida_19

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 maj 2015 - 09:28

Stawiam na ubranka z naturalnych tkanin, bo dziecku musi być wygodnie i przewiewnie. Znajoma poleciła mi markę Skip Hop, nie jest tania, ale ubranka są świetnej jakości i przechodzą z dziecka na dziecko :) Buszuję też po ciucholandach i wyprzedażach - czasem trafiają się perełki :)

Załączone pliki

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 luna40

luna40

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 11:00

Ja zawsze zwracam uwagę na metkę, jaki jest skład materiału, kupuję najczęsciej  ubrania z bawełny 100% są najbardziej wygodne i skóra malucha tak się nie poci.

• 0

#28 KellyN

KellyN

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 11:41

Podobnie, jak  moja poprzedniczka, zwracam uwagę przede wszystkim na skład ubranek. Zawsze szukam 100% dobrej jakościowo bawełny. Często kupuję na wyprzedażach (Endo, Mothercare), więc parę groszy w kieszeni mi zostaje :-)

• 0

#29 luna40

luna40

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 12:29

sztuczne materiały mogą uczulać dziecko, szczególnie malutkie. Len,bawełna- naturalne materiały ubierac dziecko, skóra dziecka tak się nie poci.

• 0

#30 Guest_Jula92_*

Guest_Jula92_*
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 01:38

Ja kupuję ubranka dla dziecka albo w sklepach albo zamawiam przez internet gdzie jest często taniej, ale zawsze patrzę na skład i wybieram te naturalne. Dziecko może się uczulić od sztucznych materiałów...

• 0

#31 Guest_Aleksa24_*

Guest_Aleksa24_*
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 07:32

Ja w 90% pryzpadkw kupuje ubranka w internecie. Tam moyna ynale na prawd dobre okayje, a jak sie trafi w sezon wyprzedaży to całkowicie jest to najlepsze miejsce :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 kornelka87

kornelka87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 22:49

Najwazniejszw to dobry sklad- 100% bawelna chociaz wole 'zmacac' i tak ubranko bo bawelna bawelnie nierowna :P

• 0

#33 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:38

zgadza sie, sklad ubran jest wazny, tym bardziej jak ma sie w domu alergika skórnego jak u nas, musimy uwazniej dobierac ciuchy, kosmetyki itp

• 0

#34 Guest_Jula92_*

Guest_Jula92_*
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 00:53

A jakies sklepy stacjonarne lub interentowe polecacie?

Ja raczej kupuję tam gdzie akurat coś przyciągnie moją uwagę albo właśnie polecone przez zanjomych

• 0

#35 Guest_jessi_ca_*

Guest_jessi_ca_*
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 08:00

Przede wszystkim sklad ubranka, a to jakiej marki jest mi obojetne. No i zeby cena nie byla astronomiczna :)

• 0

#36 emilkarajkowska

emilkarajkowska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 październik 2015 - 16:34

teraz w lidlu śa nawet fajne ubranka i bardzo dobej jakości. Ogolnie zdaza mi sie kupować w pepko ale i na ciuchach czasem coś upoluje

• 0

#37 Esterella

Esterella

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 28 luty 2016 - 18:13

Ja kupuje w róznych miejscach, ciuszki z Lidla tez bardzo lubie :), My teraz mamy faze na Hello Kitty

Moja córa najchętniej nosiłaby tylko takie ubranka.

• 0

#38 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 14:07

Ja ubranka kupuję w sieciówkach bo mają czasem bardzo duży wybór. Bardziej przywiązuję uwagę do butów. Chce żeby były dobrej jakości. Najczęściej z mężem kupujemy dzieciakom buty w ryłko. Sami się tam zaopatrujemy więc wiemy, że śmiało możemy zaufać tej marce. Wiemy, że stópka dzieci rozwija się prawidłowo

• 0

#39 Saszca

Saszca

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 31 maj 2016 - 15:40

Ja wiekszosc ubranek dostalam ale kiedys jak robilam zakupy w Auchan to kupilam bluzke i sukienke i myslalam ze bedzie na raz albo dwa bo po praniu zrobi sie z tgo szmata ale okazalo sie ze nie, wiec teraz tam kupuje bo po pierwsze jest tanio  (bluzeczka kosztowała 8zł) a po drugie jest zrobione z dobrego materiału

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 blaszanozeba

blaszanozeba

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:14

Zazwyczaj kupuję w sieciówkach. Smyk ma ładne i kolorowe ciuszki, większość dobrej jakości 100% bawełna, Endo, H&M, Reserved kids, Coccodrillo, Anello. Zazwyczaj robie duże zakupy na wyprzedażach, bo po prostu się opłaca. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0