wyprostowanie wlosow u mezczyzny

Wlascicielek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam drogie panie, specjalnie napisalem w danym dziale.

Otoz mam 6-8cm wlosy i faluja. Niestety dla mnie tego nienawidze. Od kiedy pamietam prostuje mi je moja siostra, gdyz jak twierdzi: "w takich wygladasz jak debil"( twierdze tak rowniez ja, szef i kazdy z mojego otoczenia). Na domiar zlego ostatnio robi to moja partnerka( wolno prostuje, bo uczy sie na mnie). Nie ukrywam, ze jako fan meskich czynnosci bardzo irytuje mnie partnerka/siostra z prostownica kiedy jem sniadanie. Niby sam nie marnuje na to czasu, ale uczucie pozostaje.


Znacie jakies magiczne szampony, pianki, cokolwiek na prostowanie wlosow- oczywiscie skuteczne. Istnieje w ogole cos takiego?
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Moim zdaniem nie istnieją takie, które dałyby Ci taki efekt o który Ci chodzi. Prostownica to też nie sposób, bo tylko na krótką metę, dopóki nie zniszczysz całkiem włosów, a wtedy będziesz musiał się przekonać do krótkich włosów.
 

karolwrobel83

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wyprobuj kosmetyki Kerastase maja rowniez linie meska, wlosy sa odzywione i bardziej podatne na ulozenie, z tego co wiem maja rowniez linie prostujaca wlosy
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
kosmetyk nie da rady wyprostować włosów! jest taki zabieg - keratynowe prostowanie włosów. ogólnie jest całkiem zadowalający, tyle że jest to spory koszt u fryzjera (ok. 400 zł w większym mieście), ale można poszukać szkoleń, gdzie można być obsługiwanym przez osobę uczącą się (pod nadzorem osoby doświadczonej) i wtedy koszt zabiegu mocno spada (np. 150 zł zamiast 400 zł). w zależności od rodzaju włosów i specyfików, którymi myje się głowę efekt jest krótszy, bądź dłuższy. (powiedzmy 1-3 mieś czy nawet dłużej...każde włosy zareagują inaczej). Można również kupić sobie na allegro zestaw 'encanto' do prosotwania włosów i na własną rękę przeprowadzić zabieg według instrukcji. jednak przy twojej długości włosów to chyba lepiej (taniej) bawić się prostownicą (ale na tyle świadomie, by nie zniszczyć zbytnio włosów i zawsze był ładny efekt po wyprostowaniu- czyli np. zabezpieczać je jakimś specyfikiem przed wysoką temp. przed każdym prostowaniem, plus nawilżanie ich poprzez stosowanie masek/odżywek po myciu. chyba, że prostując odkąd pamiętasz, nie widać złego wpływu prostownicy na twoje włosy... wtedy nie musisz wydawać niepotrzebnie pieniędzy na maski/odżywki :D

trwała prostująca (o której ktoś już wspomniał) również jest rozwiązaniem z tym, że niszczy włosy - w przeciwieństwie do keratynowego prostowania, które działa regenerująco.
 
Do góry