Kursy multimedialne

D

Dobrawa

Guest
Co myślicie o multimedialnych kursach nauki języka? Ktoś korzystał , zamierza? Znacie jakieś rodzaje takich kursów no i co myślicie o ich efektywności? Zastanawiam się właśnie nad zakupem i dużo o tym czytałam, ale ciekawią mnie wasze opinie.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
To fajna, ciekawa i wygodna rzecz. Osobiście spotkałem się z fajną metodą, która oprócz multimedialności oferuje mobilne uczenie się języka obcego na smartfonie czy tablecie. Po tygodniu nauki zauważyłem poprawę w moim angielskim.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Jak wszyscy wiedzą, języki są moją pasją. :) Jeśli chodzi o wsparcie multimedialne nauki - świetna sprawa. Pod warunkiem jednak, że wykrzesamy z siebie odrobinę systematyczności. A co to za metoda była ptaszek? Just curious. :)
 
D

Dobrawa

Guest
Dużo się mówi o supermemo. Korzystaliście może? Znacie, polecacie? Ja się zastanawiam nad wersją właśnie na androida, żebym mogła korzystać na tablecie. Według producenta efektywne jest poświęcenie na naukę tą metodą 20 min dziennie. Ja mam możliwość poświęcić dużo więcej czasu, więc jestem pozytywnej myśli.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
samba, supermemo to taka metoda oparta o krzywą zapamiętywania, uczysz się tych zwrotów, które jest ci ciężko zapamiętać. 15 minut dziennie spokojnie wystarcza na naukę dowolnego języka.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ja ostatnio robię kurs na platformie do e-learningu i jestem bardzo zadowolona. Moj kurs jest fajnie przygotowany i ciągle się rozwija i powiększa co mi bardzo odpowiada.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Dla zastanawiających się czy warto inwestować złotówki w taki kurs najlepsza opcja!
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
nie jest drogo, i możesz za kilka złotych sprawdzić czy warto kupić abonament.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Już jakieś abonamenty są od 50 groszy, to nie jest majątek!
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
abonament to ja rozumiem jak jest kilkudniowy chociaż...
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Są różne wejdź na stronę i zobacz nawet na miesiąc możesz kupić.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
golgi napisał:
abonament to ja rozumiem jak jest kilkudniowy chociaż...
Ale z Ciebie malkotent. Są nawet miesięczne i takie ilosciowe czyli na okresloną ilość pytań.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Papiernik napisał:
Są różne wejdź na stronę i zobacz nawet na miesiąc możesz kupić.
wiem, że mogę sprawdzić sam :)
monaBETHA napisał:
abonament to ja rozumiem jak jest kilkudniowy chociaż...
Ale z Ciebie malkotent. Są nawet miesięczne i takie ilosciowe czyli na okresloną ilość pytań.
malkontent? ja chciałem uściślić tylko definicje.abonament musi trwać, dostęp byłby właściwym słowem jeżeli wykupuje np. 10 testów.
 
Do góry