Blogi modowe

Emilia Skrodzka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :)
Tak pomyślałam, że może w jednym miejscu będziemy mogły wklejać swoje ulubione blogi o modzie, dzielmy się blogami które są na prawdę godne polecenia lub tymi które wy sami odwiedzacie i wam się podobają?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Może nie blog ale bardziej portal modowy, obserwuje go od kilku dni i zapowiada się ciekawie http://www.kimkim.pl/ Pokazują ciekawe stylizacje i podpowiadają gdzie można kupić to co noszą gwiazdy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Z ciekawości zajrzałam i powiem Ci, że fajna opcja. A już najbardziej podoba mi się to, że można sobie kupić taką stylówę jak ma na sobie gwiazda. Od razu mi wpadła w oko kiecka Natalii Siwiec. :D

art_shape.png
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja z ciekwości czasami szukam inspiracji skacząc z miejsca w miejsce. Potem nawet nie pamiętam gdzie byłam. Ale teraz weszłam na stronę, która wrzuciła koozka i wciagneło mnie na ponad godzinę :D mnóstwo stylizacji, pomysłów! Ląduje w ulubionych na przeglądarce. I oczywiście już zakochałam się w ostatniej stylizacji Dody. Fajnie że jest pokazana na stronie tańsza alternatywa rzeczy, które noszą gwiazdy :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Prawda? :D Też tak tam wsiąkam. Trochę jak na pogaduchach z koleżanką przy porannej kawie. Fajna ta KimKim. :D
 

karolina75

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zdecydowanym faworytem jeżeli chodzi o blogi modowe, jest maffashion to do niej zaglądam najczęściej. Ciekawie jest też u deynny i makelifeeasier , stylizacje na każdą okazje i ciekawe polączenia zestawów
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
najczesciej zagladam do Kasi Tusk albo fashionelki, chociaz ostatnio rzadziej, kimkim tez znam :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja w sumie przeglądam tylko bloga Modna Komoda. Ale chętnie zerknę do Ciebie ;).
 

dominosk

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
polecam bloga: onlymyfashionstyle prowadzonego przez sylwie ciekawe stylizacje i dużo polskich marek, a swoich trzeba wspierać
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
karolina75 napisał:
Zdecydowanym faworytem jeżeli chodzi o blogi modowe, jest maffashion to do niej zaglądam najczęściej. Ciekawie jest też u deynny i makelifeeasier , stylizacje na każdą okazje i ciekawe polączenia zestawów
ja tak samo!
 
Do góry