Wirtualny remont

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Gdybyś mógł/a zupełnie za darmo zmienić wystrój wnętrz w swoim domu, jak byś go urządził/a?

922b707353291b7c242211cd51e56459.jpg
 
M

MacaN

Guest
Cały dom to nie wiem, bo po pierwsze to niemożliwe, po drugie nie miałbym nawet pomysłu na to.

Jednak swój pokój urządziłbym ( i urządzę ) podobnie, jak jest teraz, tylko dodam kilka ważnych rzeczy.

Po pierwsze, orzechowy parkiet, plastikowe okna, reszta tak : łóżko, pod łóżkiem zrobiłbym sobie ( i zrobię ) szafkę, płytką, leżącą, z drzwiami otwieranymi do góry i zrobioną tak, bym ją wysuwał i wpychał pod to łóżko.

Szafka zamykana na zamek, na moje szpargały, o których nie wszyscy musza wiedzieć.

Następnie już wszystko tak jak jest, czyli norma - szafa stojąca, 3 półki wiszące na ścianie. zawartość półek i biurka ma odpowiadać i odpowiada temu, co aktualnie mnie pochłania, bo jestem zmieny bardziej, niż kobieta w ciąży, a zatem wiem wszystko i nic.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jestem zakochana w stylu eklektycznym.Mój nowy dom, którego budowa dopiero się zacznie będzie połączeniem nowoczesności z elementami mebli antycznych.W jadalni z całą pewnością będzie stał stary kredens,cała resztę przemyślę już w trakcie urządzania-styl ten jest dość trudny, gdyż łatwo zamiast fajnego wnętrza stworzyć kicz-mam nadzieję, że tego uniknę.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Minimalizm - kocham go i o ile się da wprowadzam we własnym otoczeniu (w tym również w wystroju domu) O ile byłoby to możliwe urządziłbym dom w w/w stylu.
 

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie sztukateria styropianowa oferowana przez styroplast.pl jest dobrym wyborem. Zresztą sami sprawdźcie.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Ostatnio szukałam ciekawych inspiracji. Rzadko jest tak, ze podoba mi się cały projekt. Czasami fascynują mnie elementy i chętnie je wykorzystuje. :)

















 
Do góry