Włączanie i wyłączanie programów

Michalk121

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, szukam programu, który będzie uruchamiał inny program o danej godzinie. Wiem, da się to zaprogramować w Harmonogramie Windowsa, ale ten program ma się też sam zamknąć o danej godzinie. Szukając po internecie znalazłem program marxio timer, ale nie włącza się ani na win 7 ani na win xp. Wyskakuje błąd że trzeba pobrać najnowszą wersje (nawet jeśli się już ją ma). Docelowo ten program ma działać na win xp i win 7.
 
A

alfabeta11

Guest
Za kilka zł mogę Ci taki program napisać jeśli chcesz. I pod 7 i pod XP. Jak coś to priv.
Ciężko może być znaleźć taki programik ;)
 

Michalk121

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
alfabeta11 napisał:
Za kilka zł mogę Ci taki program napisać jeśli chcesz. I pod 7 i pod XP. Jak coś to priv.
Ciężko może być znaleźć taki programik ;)
Niestety program ten nie jest dla "mojej działalności" tylko dla firmy w której pracuje. Cały problem polega na tym, że o godz. 8.00 włączam prezentacje 1, potem o godz. 11 musi uruchomić się inna prezentacja 2. Po skończeniu prezentacji 2 znowu musi się włączyć prezentacja 1. Pierwsza prezentacja jest w pętli a ta druga musi być uruchomiona tylko o tej godzinie, a jak się skończy to ma się znowu włączyć ta pierwsza. Zapytacie czemu tak to musi być- nie wiem, wymysł szefa. Na prezentacji 1 są wyświetlane reklamy firmy, a na prezentacji 2 są wyświetlane informacje dla pracowników. Mógłbym to włączać sam ale nie zawsze jestem wtedy w firmie. Trochę to skomplikowane, no ale nie umiem tego wytłumaczyć jaśniej.
 
Do góry