My plus - program lojalnościowy na paysafe

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Hej, korzystał już ktoś z programu lojalnościowego na stronie paysafe? dokładnie chodzi mi jak to jest z punktami, jak kupie sobie paysafe np. za 50 zl to ile za to dostane? thanks
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
Jakiś czasu temu paysafecard wystartowało program closed beta do testingu my plus. To taki program, w którym kupując bon paysafecard otrzymujesz jednocześnie za niego punkty. W programie nie brałam udziału i nie mogę o tym nic więcej powiedzieć. Obecnie można zbierać punkty, jeżeli jest się zarejestrowanym u nich. Zapewne trzeba uzbierać pewną ilość punktów, żeby móc je zamienić na pieniądze lub dostać rabat. Ile dokładnie punktów dostaje się za 50 złotych tego nie wiem. Wie ktoś coś więcej na ten temat?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Dzieki za wyjaśnienie, w sumie fajna sprawa, zerkne jeszcze na ich strone, może znajde, za co ile punktów sie dostaje
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
Dokopałam się na niemieckich portalach więcej informacji na temat tej punktacji paysafecard. Oni oczywiście mają w euro, ale to będzie jakoś przeliczalne na złotówki. U nich jest napisane, że zakup karty za 100 euro daje 1 punkt, za 110 euro 2 punkty, za 120 euro 3 punkty i za 130 euro 4 punkty. Jednocześnie po zdobyciu pewnej ilości punktów przechodzi się do następnego poziomu. Im wyższy poziom tym szybciej naliczane są punkty. Czyli w tym wypadku na poziomie dwa za 100 euro będą dwa punkty. Poza tym na wyższych poziomach są dostępne specjalne promocje i zniżki.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
dzieki za info, ale masz co na temat gdzie można dokladnie wykorzytac ten punkty?
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
Paysafecard ogłasza co rusz promocje dla pewnych poziomów. Jeżeli osiągnie się dany poziom z myplus to propozycje ci są przysyłane. Możesz jeszcze wykorzystać zniżki przy zakupie na innych platformach.
 
Do góry