Którą uczelnię wybrać? Praca socjalna

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
W tym roku wybieram się na studia do Warszawy, zdecydowałam że na 95% kierunkiem który chciałabym studiować będzie praca socjalna i teraz zastanawiam się nad wyborem uczelni. Może być państwowa, może być prywatna. Najważniejsze dla mnie jest to żeby poziom nauczania był wysoki, profesorzy dobrzy i żeby w miarę dobrze było znaleźć po ukończeniu studiów pracę. Pod uwagę brałam wiele uczelni, między innymi SWPS, Uczelnię Korczaka, Uniwersytet Warszawski. Ta środkowa mnie przekonuje, bo podobno można uczyć się tam przez smartfona. Czy możecie coś doradzić? ;)
 

Ewelina Pregiel

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój brat zastanawiał się nad studiami tam, ale wyjechał jednak za granicę. Byliśmy zdania ze jak studiować w Polsce to tylko na uczelni prywatnej ze względu na poziom nauczania i komfort studiowania, więc ja bym Ci polecała rozglądnąć się właśnie za prywatnymi. Zawsze to czy praktyki, czy korzystanie z jakiegoś sprzętu odbywa się indywidualnie, a nie naraz na 10 osób.
Ta platforma e-learningowa jest bardzo zachęcająca. Możesz wziąć sobie jakąś pracę czy mieć po prostu więcej czasu dla siebie. Przejdź się na uczelnię i zobacz gdzie najlepiej się czujesz :)
 
Do góry