Pytaneczko związane z zawodem Informatyka :)

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Mam takie pytanie ponieważ chciałbym być w przyszłości Informatykiem od Hardware...

Ogólnie interesują mnie wnętrza komputerów wszystkie podzespoły, lubię porozmawiać o tym z kolegami co kto jakie ma...

Rozumiecie.. po prostu mnie to kręci i wiem że Hardware to nie tylko składanie komputerków i zabawa...

Powiedzcie mi czym jest jeszcze HARDWARE oprócz tego co napisałem powyżej...

Wiem że trzeba ogarniać Fizykę i Matematykę to mi jako tako połowicznie wychodzi :3

Nie mam zamiaru być programistą czy grafikiem...

Wolałbym być Informatykiem od sprzętu.... ponieważ lubię bardzo "wnętrze komputera"

Z góry dzięki za odpowiedzi.. :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Elektronika - szukaj technikum z tym profilem, a później inżynieria komputerowa.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Gressil napisał:
Elektronika - szukaj technikum z tym profilem, a później inżynieria komputerowa.
Hmm a na technikum informatyczne tego niema? Kurde bo trochę kaszana... do technikum mam 2min. drogi i widzę je obok :D


Jestem mało ogarniającym ale elektrykiem nie chciałbym być... no ale jak ty nie gadasz o elektryku to ok :p


I ogólnie słyszałem że w tym obok mnie technikum informatycznym też są tam praktyki że kompa się rozbiera i np. się go skręca od podstaw... albo coś psuje koleś w kompie i trzeba naprawić... no myślę że chyba o to chodzi..
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Na studia o w/w profilu możesz iść nawet po ogólniaku, ale technikum o którym wspomniałem lepiej Cię do nich przygotuje.
 
Do góry