Wódka czysta vs Wódka smakowa

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja lubię absolwenta, ale zawsze brałam czystą bo smakowej to nie wiedziałam jak pić.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
smakowa to raczej tak w towarzystwie do wypicia i nie w dużych ilościach.
 
M

MacaN

Guest
W ogóle alkohol jest niedobry, ale wszystko co jest smakowe kojarzy mi się z perfumami, jak to ujął Cezary Pazura w roli Nikosia Dyzmy. :) Czysta, to zawsze czysta. Łykniesz, pozabija jakieś żyjątka i jest dobrze, nie muli Cię po tym, itp. Najlepiej jeszcze jak jest zimna.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Wprawdzie nie piję alko prawie w ogóle od lat {średnia może 5 piw na rok},to jednak pamiętam,że niezła wódka smakowa to Dantzka porzeczkowa ,taka w blaszanych butelkach.
Polecam,jednak zdrowszy ,sportowy tryb życia .Można
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Czysta, bo jest konkretna - wiadomo jak pić. Poza tym można wszystkim złagodzić tą gorycz (ogórek, cytryna, sok).
Smakowa - rzadko piję; wydaje mi się, że raczej na takie "spokojniejsze" spotkania. A tak w ogóle do smakową się zapija?
I czy naleweczka też się zalicza do smakowej?
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
do grilla ostatnio brałem cytrynówkę z absolwenta. dla mnie idealne połączenie
 
A

alfabeta11

Guest
Jeśli już mam pić wódkę to czystą. Po smakowej muli na żołądku i w ogóle, nie jest to do końca przyjemne. Z resztą, picie wódki nie jest przyjemne...
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Kiedyś było mi obojętne, ale ostatnio czysta mi nie podchodzi, więc przerzuciłam się na smakową. Absolwent cytrynówka - rewelacja :D
 

halinka72

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
1
Jeśli nie chcesz mieć kaca to czysta, jak już piję to zawsze popijam gazowaną wodą z cytryną i nigdy nie mam kaca.
 

Mieczysław1990

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Zależą którą częściej się strułeś..........ze swojej strony polecam Soplicę Orzechową najlepiej pić z mlekiem
 

Katalinek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Podobno na kaca dobry jest sprite, ale nie miałam okazji wypróbować zazwyczaj piję sprawdzoną Żubrówkę i to w niewielkich ilościach więc kac jest mi obcy.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja w ogóle lubię wódkę ze spritem, chociaż moim zdaniem do cytrynówki nie pasuje, więc chyba będę dalej testować. najbardziej pewnie by pasował sok pomarańczowy, ale akurat nie lubię. Lubię jeszcze żurawinowy z wódką, ale czy do cytrynówki??
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Widzę że większość chyba tradycyjnie "po polskiemu" lubi czystą, ja jej nienawidzę. Wódka smakowa jest dla mnie najlepsza, a jak już zdarzy się cud i spożywam czystą to piję ją przeważnie z Colą lub czymś podobnym, ale z colą to już wolę whiskey niż wódkę.
 
Do góry