Nieinwazyjne sposoby na katar

N

natulka123

Guest
Szukam jakichś sprawdzonych metod leczenia kataru. Chciałabym uniknąć wszelkich kropel tamujących katar. Przychylam się jednak domowym i ziołowym metodom. Możecie coś polecić?
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
jeśli nie chcesz używać krople a domowe sposoby nie pomagają to polecam krople homeopatyczne które nie są tak szkodliwe dla organizmu i stosowanie ich jest bezpieczne u dzieci. Zwykłe krople do nosa potrafią zniszczyć mocno układ oddechowy i zawalić zatoki, nie polecam
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
natulka123 napisał:
Szukam jakichś sprawdzonych metod leczenia kataru. Chciałabym uniknąć wszelkich kropel tamujących katar. Przychylam się jednak domowym i ziołowym metodom. Możecie coś polecić?
Katar alergiczny czy będący efektem zakażeń?.



siwka napisał:
jeśli nie chcesz używać krople a domowe sposoby nie pomagają to polecam krople homeopatyczne które nie są tak szkodliwe dla organizmu i stosowanie ich jest bezpieczne u dzieci. Zwykłe krople do nosa potrafią zniszczyć mocno układ oddechowy i zawalić zatoki, nie polecam


"Zamienił stryjek siekierkę na kijek"
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
z kropel które leczą a nie tamują to weź Euphorbium. Ja tam po nim mam zawsze napływ kataru, ale po dwóch dniach z głowy. Dodatkowo maść majerankowa pod nos czy inhalacja. Nawet z majeranku właśnie. Katar to nie choroba niby, ale jak potrafi zmęczyć, eh :/ zdrówka życzę :)
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
co wy macie do leków homeopatycznych. One bardzo dobrze działają na organizm a najczęściej wypowiadają się osoby które ani razu nie miały do czynienia z czymś takim. Proszę spróbować i w tedy się opiniować
 
N

natulka123

Guest
Szalony Odys napisał:
Szukam jakichś sprawdzonych metod leczenia kataru. Chciałabym uniknąć wszelkich kropel tamujących katar. Przychylam się jednak domowym i ziołowym metodom. Możecie coś polecić?
Katar alergiczny czy będący efektem zakażeń?.



siwka napisał:
jeśli nie chcesz używać krople a domowe sposoby nie pomagają to polecam krople homeopatyczne które nie są tak szkodliwe dla organizmu i stosowanie ich jest bezpieczne u dzieci. Zwykłe krople do nosa potrafią zniszczyć mocno układ oddechowy i zawalić zatoki, nie polecam


"Zamienił stryjek siekierkę na kijek"
Raczej alergiczny, bo nie mam żadnych innych objawów, a ten katar jest i nie ustępuje.

Ja nie mam nic do środków homeopatycznych, na mnie zawsze działały. Nie wiedziałam jednak, że są aerozole homeopatyczne do nosa
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja robie inhalację z mentolem, codziennie- po kilku dniach katar przechodzi.Polecam gorąco
 
Do góry