Jaką walutę najlepiej wymienić na podróż do Japonii?

B

borowski

Guest
Jaką walutę najlepiej wymienić na podróż do Japonii. Kilka razy wyjeżdżając za granicę wymieniałem kasę w kantronline.pl (sorry za kryptoreklamę ale jest ok) i teraz też mogę wymienić ponieważ mają w swojej ofercie jeny(wydaje mi się to najlepszym wyjściem) Może ktokolwiek miał styczność z tym tematem i jest mi w stanie cokolwiek więcej napisać co/jak?
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
borowski napisał:
Jaką walutę najlepiej wymienić na podróż do Japonii. Kilka razy wyjeżdżając za granicę wymieniałem kasę w kantronline.pl (sorry za kryptoreklamę ale jest ok) i teraz też mogę wymienić ponieważ mają w swojej ofercie jeny(wydaje mi się to najlepszym wyjściem) Może ktokolwiek miał styczność z tym tematem i jest mi w stanie cokolwiek więcej napisać co/jak?
Ja radzę od razu zaopatrzyć się w jeny.
Nie wiesz jaką prowizję zapłacisz za wymianę w Japonii na lotnisku..
Poza tym płacąc karta albo wypłacając w tamtejszych bankomatach możesz zapłacić niezłą prowizję co w ogóle będzie mało opłacalne..
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Z doświadczenia od razu radzę od razu zaopatrzyć się w jeny ;)
Nie wiesz jaką prowizję zapłacisz za wymianę w Japonii na lotnisku.
Poza tym płacąc karta albo wypłacając w tamtejszych bankomatach możesz zapłacić niezłą prowizję,
co w ogóle będzie mało opłacalne..
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jak zadajesz ogólnikowe pytanie to dostajesz ogólnikową odpowiedź.
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Może z innej beczki ale już kilka razy wymieniałem w tym kantoronline.pl o którym wspomina autor tematu i sądzę, że można mu zaufać. Zresztą z tego co obserwuje kantory w sieci reprezentują obecnie dość wysoką jakość! :)
 
Do góry