Pomysł na tani biznes, czyli e-biznes

artimman

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolanin
Interesuje mnie sposób na to, aby mieć więcej czasu i więcej pieniędzy,
komputer i internet daje dziś duże możliwości w tym temacie,
zapewne stąd też trafiłem na tematykę e-biznesu: biznes7mt.dbm.org.pl
Co myślicie o biznesie przedstawionym na powyższej stronie,
realna mała inwestycja, a możliwości... czy warto w taki interes wejść?
 
A

alfabeta11

Guest
99 jak nie 100% tego typu serwisów to oszustwo. Generalnie to nikt normalny nie da komuś za tak niską cenę możliwości zarabiania tak dużych pieniędzy. Takich tajemnic zwyczajnie się nie zdradza :)
 

artimman

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolanin
Ale jakie oszustwo? Jest strona z prezentacją, jest portal i jest regulamin portalu.
Zwyczajnie zarejestrowałem konto jak na każdym innym portalu i otrzymałem dostęp... "żadna zdrada".
Pozostaje kwestia czy mogę to zrobić, czy znacie lepsze sposoby?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Malinaa napisał:
Jest strona z prezentacją, jest portal i jest regulamin portalu.
Zrobić taką stronę można w 1h. Nigdy nie wierz do końca w to co czytasz w internecie, zwłaszcza na stronach związanych z pieniędzmi. Regulamin ? Nie żartuj...
 

artimman

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolanin
Napisałem, że interesuje mnie sposób na więcej czasu i pieniędzy,
i że zainteresowała mnie wskazana propozycja współpracy.
Dodałem czy znacie inny sposób... i nie ma tutaj żadnej sensownej odpowiedzi,
tylko "szukanie, czepianie się" to strony, to regulaminu - a nie w tym rzecz... chyba sami biznesmeni.
...jestem św. Teresą.
Świętą jest prawdą... ach faktem jest, że to co pisze na stronie jest prawdą:
Jest to biznes dla osób, które nastawione są na szukanie możliwości i korzystanie z nich, a nie dla osób, które szukają usprawiedliwienia dlaczego nie warto czymś się zajmować...
To znacie coś równie mocnego, na czym zyskałbym więcej czasu i pieniędzy?
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Malinaa napisał:
tylko "szukanie, czepianie się" to strony, to regulaminu - a nie w tym rzecz... chyba sami biznesmeni
Albo jesteś skończonym kretynem, albo fałszerzem opinii, skoro ignorujesz zapis w regulaminie mówiący, że oni mogą bez uprzedzenia zmienić co im się podoba.
 

artimman

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolanin
Frasunek napisał:
Albo jesteś skończonym kretynem...
Ooo... jeden mądry. Czy prosiłem o info odnośnie regulaminu? Regulamin biorę w ryzyko zawodowe :)

A propos osoby, które się w ten sposób wyrażają... zostaw, nie ruszaj i tak się nic nowego nie nauczą.

alfabeta11 napisał:
99 jak nie 100% tego typu serwisów to oszustwo. Generalnie to nikt normalny nie da komuś za tak niską cenę możliwości zarabiania tak dużych pieniędzy. Takich tajemnic zwyczajnie się nie zdradza :)
Dziękuje za post, daje do myślenia, to może być taka zależność, trafnie napisane, gdyż mówi się że 99% osób próbujących swych sił w zarabianiu przez internet niestety nie zarabia, pozostaje nam tylko ten 1% aby dołączyć do ludzi sukcesu - osób zarabiających w internecie. Niemal każdy może być / poczuć się oszukany, oprócz tego 1 procenta - wszystkich tych, którzy nauczyli się zarabiać. Interesujące prawda?
I owszem normalnie takich tajemnic nikt nie zdradza, ale jeżeli ma w tym interes i obie strony mają wspólny interes?
 

Delios1314

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Np. Firma budowlana to nie jest zły pomysł. ;). Dużą szansę da Ci otworzenie ebiznesu, zdobędziesz wielu klientów. Wystarczy tylko mieć atrakcyjne oferty, przejrzyste zasady itp. Wszystko wymaga czasu i niestety pieniędzy, ale nic nie ma za darmo niestety. :(. Wystarczy włożyć jednak siły bo chęci pewnie są. :p. Jak co to możesz zapoznać się ze szkoleniami na stronie jakubfrankiewicz.eu/produkt/techniki-wywierania-wplywu-i-obrony-przed-manipulacja/ może coś Ci się przyda. ;).
 

Wojciech Gil

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Normalny MLM, jak każdy inny. Zdobędziesz setki klientów i resellerów - zarobisz. Nie zdobędziesz - nie zarobisz ;) Znam ludzi, którzy w tym działają, niektórzy zarabiają, większość nie.

Ja osobiście uważam, że nie warto pakować się w takie biznesy, które mają jeden produkt (tutaj jest program fitness). Lepiej znaleźć coś, co ma wiele produktów, których ludzie na prawdę używają i chcą używać i nie trzeba im robić "prania mózgu", że warto tego używać i sprzedawać znajomym.

Są firmy MLM, które pozwalają zarabiać na codziennych zakupach w Carrefourze bez zmuszania kogoś do zmian nawyków zakupowych, są firmy które w MLM sprzedają pakiety medyczne, których ludzie potrzebują. Raczej bym takich rzeczy poszukał a nie treningu fitness w 7 minut (ale mówię z perspektywy człowieka, który nie ma z fitness nic wspólnego, więc może jeśli Ty masz, to może znajdziesz ludzi chętnych do działania ;) ). Ale pamiętaj, takie biznesy to jest SPRZEDAŻ, SPRZEDAŻ i jeszcze raz SPRZEDAŻ i musisz w tym być dobry jeśli chcesz to robić. Za zarejestrowanie się do systemu nic Ci nikt nie da.

Powodzenia :)
 

Mariankaigol

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Niewarte zabawy. Załóż normalną i firmę a nie łańcuszki i pierdoł, z tego nie ma kasy.
 

Arkadii29

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Średnio rozgarnięty człowiek potrafi się domyślić, że wszelkie biznesy łańcuszkowe to normalna ściema. Ta strona to jakaś parodia normalności. Jak chcesz zarabiać hajs, to rób to, co cię najbardziej interesuje, bądź w tym coraz lepszy, a kiedy uznasz, że jesteś w tym dobry, świadcz ludziom swoje usługi. Tak to działa - działało od wieków i będzie działać długo.
 
M

Milagross

Guest
świstak siedzi i zawija te sreberka. Milka jest słodka i pyszna, Pana post wydaje się przesłodzony.
 
Do góry