e-Darling i inne...

Gosia Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
Chciałabym porozmawiać na tematy damsko-męskie. Czy zdarzyło się Wam, drogie panie, dziewczyny, szukać kogoś przez portale randkowe? Czy się udało? Czy miałyście jakieś zabawne wpadki z tym związane? Chętnie sama opowiem, bo mi się zdarzyło :)
 
P

Paulinkaa80

Guest
Ja działam na Polish Souls, bo aktualnie mieszkam w Anglii i muszę przyznać, że kilku fajnych chłopaków poznałam przez portal.:)
 
W

wiki9969

Guest
Osobiście nie korzystałam i nie zamierzam korzystać z tego typu portali (choć przyznam, że kiedyś zdarzyło mi się tam zajrzeć ;) ).
Internet jest dobrym miejscem do poznawania ludzi, ale tak naprawdę nigdy nie wiemy na kogo trafiliśmy. Tak więc osobiście wolę spotkania w realnym świecie. :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kobietą nie jestem ale pozwólcie, że również wypowiem się w temacie. Nigdy nie korzystałem z takich serwisów. Ich idea wydaje mi się mocno naciągana a osoby które z nich korzystają postrzegam jako szukające kogoś do przygodnego seksu. Znam tą całą ideę na temat zapracowanych ludzi itd, ale jak ktoś nie ma czasu żeby kogoś poznać to będzie miał go wystarczająco by poświecić go drugiej osobie. Partner to nie przedmiot z którego korzystamy wtedy kiedy akurat mamy wolną chwilę. Miałem okazję poznać kilka osób przez internet (mam tu na myśli znajomości w których doszło do spotkania w świecie realnym). Nie odbywało się to przez żadne portale, nazwałbym to bardziej "przypadkiem" i wiem, że pod tym względem niczym to się nie różni od poznania kogoś w świecie realnym, ale portale randkowe do mnie nie przemawiają.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Co kto lubi, obojętnie, królestwo dowolności. W każdym związku damsko-męskim chodzi głównie o seks - inaczej nie tworzyłyby się powiązania, to proste jak budowa tego forum.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Dołączam do większości wypowiadających się - nie korzystałam, ale nie wykluczam tego, że może kiedyś się tym zainteresuje.
Na tyle co widziałam (moja koleżanka korzystała z Badoo i Sympatii) to w małym stopniu te portale koncentrują się na aspektach psychologicznych danego produktu, a duża waga jest przykładana do opakowania.
Nie wiem, jak mi poprawią ten jeden co dobiera na podstawie gustu muzycznego to się zastanowię :p

BTW. Tamta koleżanka sobie znalazła faceta na tym Badoo ze swojej mieściny i ponoć jest im dobrze razem, nie wiem, dawno jej nie widziałam, a z tego co kojarzę to zaraz im dwa lata stukną, to tak za pół roku nastąpi pełna weryfikacja, czy to udany związek czy nie ^_^
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Korzystalam z portalow randkowych, poznalam tam mojego partnera, jestem bardzo zadowolona. Wiele dziwakow tez mozna spotkac ale wystarczy troche zdrowego rozsadku.

Super sprawa jesli ktos chce poznac kogos z poza kregu znajomych:)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Lady Jay, czy dużo dałaś im zarobić (jeśli mógłbym spytać)? :szuka:
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Nie jestem aż tak zdesperowana i nie szukam partnera przez tego typu portale. Zdarza mi się jednak wchodzić na takie strony, chociaż już coraz rzadziej. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, z większością utrzymuję stały kontakt.
Miałam nawet swojego psychofana. Chłopak się tak we mnie zakochał, że aż znalazł mnie w realnym świecie i dłuuugo nie dawał mi spokoju. Przystojniaczek, ale momentami mnie przerażał.
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Rozumiem, że niektórzy są sceptycznie nastawieni do tego typu znajomości, bo po prostu jest to coś w miarę nowego i niesprawdzonego. Dlatego wzbudza to lekkie kontrowersje. W dodatku osoby na różnych portalach dają powód, żeby być sceptycznie nastawionym do tego.

Ale moim zdaniem, jak wybierze się odpowiedni portal, to można poznać naprawdę ciekawe osoby. Ja akurat nie będę zachwalać darmowych portali, ponieważ byłam na kilku kiedyś i zupełnie do mnie nie przemówiły. Problem był taki, że trudno wybrać kogoś normalnego spośród wielu dziewnych facetów. Za dużo miałam dziwnych propozycji, dlatego odpuściłam sobie. Ale jak spróbowałam na płatnych portalach, to było trochę inaczej. Inna grupa osób, inaczej podchodzą do tego tematu. Dla mnie takie podejście jest odpowiednie, ponieważ szukałam kogoś, z kim mogłabym związać się na stałe, a faceci na mydwoje podobnie do tego podchodzili. I podobało mi się to, do tego ocena pod kątem dopasaowania dwojga osób - to też mocno ułatwiało selekcję. I nie zgodzę się z Gressil, że jak ktoś nie ma czasu na szukanie drugiej połówki w realu, to nie będzie miał czasu także dla drugiej osoby. Ja oprócz tego, że nie za bardzo miałam czas na poszukiwania, to nie miałam za bardzo możliwości, co było większym problemem. Obracałam się w gronie tych samych osób, gdzie nie miałam możliwości poznania swojej drugiej połówki. A internet taką możliwość mi stworzył, dlatego uważam, że to jest całkiem dobra opcja.
 

Paulina_smacka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Pomimo iż nie byłam zdesperowana jak piszą niektórzy, zapisałam się na portal 4 lata temu.

Poznałam tam chłopaka, który od 3 lat jest moim mężem :)

Portale są fajne, ale nie ukrywam, że można spotkać sporych dziwakow ;-) Trzeba podejść do tego z dystansem, a zarejestrować się warto, jak nie partnera znajdziesz przyjaciela :-D
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Tak jak piszesz, Paulina - można spotkać dziwaków, ale jak się ma tego świadomość i z dystansem do tego podchodzi, nie angażuje się w pierwszy lepszy związek, tylko na spokojnie poznaje się drugą osobę, to nie jest trudno wyselekcjonować takie osoby, które naprawdę mogą być wartościowe i z którymi można zbudować ciekawy związek... Swoją drogą Ty miałaś całkiem niezłe tempo, po roku znajomości już wzięliście ślub?:) Najważniejsze, że do tej pory jesteście szczęśliwym małżeństwem:)

A jeszcze wracając do mojego poprzedniego posty dotyczącego braku czasu. Chciałam dodać, że internet jeszcze bardziej wychodzi na wprost moim oczekiwaniom:) Dzięki temu, że mydwoje wprowadziło mobilną wersję portalu, mogę jeszcze częściej tam zaglądać, dzięki czemu powinnam mieć większe szanse na znalezienie tego jedynego:) Doba ma tylko 24 godziny, także trzeba sobie jakoś radzić... ;)
 
M

maalamy

Guest
a korzystał ktoś z sympatii plus? Mam przyjaciółkę, samotną mamę. Jest aktywna zawodowo, praca, dom i niestety na jakieś wyjścia sobie nie pozwala. Sama znam wiele par które poznały się przez internet więc ją do tego zachęciłam i ona się tam zarejestrowała, kojarzy ktoś czy można tam kogoś sensownego poznać?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja nie korzystałam, ale moja siostra ma tam konto i bardzo pozytywnie się wypowiada. Jak chcesz to mogę podpytać. :)
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Wiesz co Maalamy, jeśli chodzi o ten portal, to mam mieszane uczucie… Po pierwsze jest to jakby siostra sympatii, tylko, że jest portalem matrymonialnym, a nie randkowym. Jednak wydaje mi się, że ta łatka sympatii za nimi się ciągnie. Niby jest to bardzo popularny portal, ale wśród osób, które były na tym portalu i innych, często jest on krytykowany.

Ale z drugiej strony, dzięki temu połączeniu z pewnością mają wielu użytkowników. Nie wiem jak jest teraz, ja korzystałem z nich, jak nazywali się stworzenidlasiebie i byli jeszcze bezpłatni. Później wprowadzili opłaty i liczba kontaktów mocno się ograniczyła. Mają tam test, który dopasowuje do Ciebie odpowiednie osoby, ale nie jestem pewien jak jest skuteczny. Z tej kategorii, czyli portali matrymonialnych, najlepszy jest mydwoje, moim zdaniem. Wypowiedź Fiszki tylko to potwierdza. Sam też z niego korzystałem i z czystym sumieniem mogę go polecić, bo wiem, że dba o swoich użytkowników i można tam zawrzeć interesujące znajomości.
 

Revenge

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
Tak, mojego przyszłego męża poznałam przez internet;)
 

marsh

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
a ja korzystam z aplikacji tinder na telefon i poznałam kilku sympatycznych facetów (nie szukam związku:) )
 
Do góry