Na co do kina?

Gosia Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
No właśnie. Premiery, zapowiedzi, opinie znajomych - a na co Wy się wybieracie w najbliższym czasie? Ja mam zaległy sensacyjny z Liamem Neesonem "Non-Stop" :) A potem będę polować na drugą część Kapitana Ameryki. Wszak co Marvel, to Marvel - NIE WOLNO przepuścić!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Paranormal Activity: Naznaczeni
300: Początek imperium

Te dwa filmy mam zamiar obejrzeć. Głównie z sentymentu do pierwszych części.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wczoraj wybrałam się na Grand Budapest Hotel, w najbliższym czasie planuję iść również na Snowpiercer, Niesamowity Spider-Man 2, Transcendencja.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ilusia napisał:
Wczoraj wybrałam się na Grand Budapest Hotel, w najbliższym czasie planuję iść również na Snowpiercer, Niesamowity Spider-Man 2, Transcendencja.
Jak Ci się widzi Hotel. Ja byłem tydzień temu i dobrze się ubawiłem, choć trzeba też lubić tą specyficzną manierę kręcenia u Andersona.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Hotel jest 4 filmem Andersona, który widziałam, wszystkie przypadły mi do gustu. Postacie dobrze wykreowane, humor specyficzny, nie każdemu może się spodobać. Ja się dobrze bawiłam, za jakiś czas pewnie obejrzę jeszcze raz :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Hercules, NFS oraz Robocop - to nowości które zapowiadają się ciekawie.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Z nowości majowych:
wymieniona już przeze mnie wcześniej Transcendencja
Sąsiedzi - chociaż może poczekam na dvd, jeszcze się zastanowię ;) to samo dotyczy Czarownicy
klasyczna Godzilla, dla efektów chyba warto będzie wybrać się do kina
obowiązkowo X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Ja wybieram się w sobotę do kina dla smakoszy na " Smak curry " a następnie "Życie od kuchni" :) Filmy można obejrzeć gratis, więc warto skorzystać :)
Może ktoś też się chce wybrać :D Repertuar kina dla smakoszy znajdziecie na stronie blue city w zakładce wydarzenia :)
 

ognisko

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam chce zabrać dziewczynę do kina w ten weekend, czy ktoś był na tym nowym filmie co leci? Casanova po przejściach? no raczej nie zabiorę jej na nowego x-mena:p prosze o podpowiedz.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
ognisko napisał:
no raczej nie zabiorę jej na nowego x-mena
Jeśli nie widziała poprzednich części, to faktycznie nawet nie próbuj, bo to bez sensu ;) Ale to naprawdę solidna, udana kontynuacja.
 

Darka28

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Mandarynki
Gwiazd naszych wina
Czarownica
Inna kobieta
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Transformers: Wiek zagłady, na pewno wybiorę się do kina :) Ciekawy może być też Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął.
 

aloe

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam Gwiazd naszych wina, byłam tydzień temu i nie spodziewałam się czegoś nadzwyczajnego, ale mnie pozytywnie zaskoczyło.
X-men: Przeszłość, która nadejdzie - chyba gdzieś jeszcze jakieś pojedyncze godziny w kinach są, ale to raczej polecam tym, którzy oglądali wcześniejsze części. Naprawdę dobra kontynuacja, co teraz nieczęsto się zdarza.
W najbliższym czasie wybieram się na Transformers: Wiek zagłady, to na 100%. Może jeszcze 22 Jump Street i fajnie też wygląda Zacznijmy od nowa, ale to dopiero w lipcu. :D
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Witajcie, zobaczyłem, że w tym dziel nie ma za bardzo takiego tematu. Warto więc to zmienić :) Na jakie filmy czekacie? Niekoniecznie te wchodzące już do kina, mogą to być te, które wejdą za kilka tygodni lub za kilka miesięcy lub ogólnie to co byście chcieli, by do kina w końcu weszło.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czekam na Nabucco w Szczecinie (Jasne Błonia 08.7,2014) Niestety w obcym języku
 

czarne_wygrywa

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mimo wakacji i tylu wolnego czasu przyznam się, że bardziej od wyjścia do kina bawią mnie zwykle programy telewizyjne. Tym bardziej, odkąd znalazłem ofertę serwisu E-screen (e-screen.tv), i mogę oglądać wszystkie kanały telewizyjne w jakości HD w przerwach od Facebooka :tongue: Jeżeli sami byście byli pochłonięci nudą jeszcze do końca wakacji to zdecydowanie polecam Wam na nią ten serwis.
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
Ja najbardziej szykuję się na wrzesień, wtedy kończy się ubogi okres wakacyjny w kinach. na bank zobacze 'Boyhood' Linklatera, 'Porwanie Houellbecq'a' i najbardziej chyba nastawiony jestem na 'Miasto 44'. Dawno nie ciekawiła mnie tak polska produkcja.jestem ciekaw końcowych efektów ponieważ trochę zawiodłem się tym filmem 'Powstanie Warszawskie',które było dla mnie trochę niedopracowane formalnie.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Proper - też czekam na Miasto44, ale sami twórcy mówią, ze im bardziej zależy na fabule niż na robieniu filmu historycznego. I dobrze, w końcu będziemy mieli film z fajerwerkami, ale to przecież się niemusi wykluczać z prawdą historyczną.
 

raffphp

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja jakiś czas już nie chodzę do kina, nie ma kiedy. W necie jest fajny katalog filmów, w google jak wpiszecie katalog filmowy np 2014 to przechodzi od razu do nowości z tego roku.
 
Do góry