jaki dobry wideo-rejestrator trasy/kamera samochodowa

B

borowski

Guest
Chciałbym kupić dobry wideo-rejestrator trasy/kamere samochodową. Interesuje mnie dobra jakość nagrywania video- oczywiście dzień i noc (full hd, 30 klatek na sekundę) i funkcje śledzenia trasy gps. Jeśli ktokolwiek mógłby mi polecić jakiś konkretny sprzęt to będę naprawdę wdzięczny.
 
K

Kruczy

Guest
w sieci masz dużo testów takiego sprzętu, nie wiem czy z gps bo szczerze to nawet o takich rejestratorach nie słyszałem ale warto poszukać... na pewno coś odpowiedniego znajdziesz.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Kruczy napisał:
w sieci masz dużo testów takiego sprzętu, nie wiem czy z gps bo szczerze to nawet o takich rejestratorach nie słyszałem ale warto poszukać... na pewno coś odpowiedniego znajdziesz.
Masz mu pomóc a nie wysyłać go do sieci ;) A jak nie wiesz to nie pisz :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może Prestigo RoadRunner 530GPS - spełnie wszystkie twoje wymagania. Nagrywa w fullHD 1920x1080, 30FPS, Wyświetlacz LCD 2.7 cala, widoczność 120 stopni, wyjście hdmi. Posiada również funkcję gps.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
borowski napisał:
Chciałbym kupić dobry wideo-rejestrator trasy/kamere samochodową. Interesuje mnie dobra jakość nagrywania video- oczywiście dzień i noc (full hd, 30 klatek na sekundę) i funkcje śledzenia trasy gps. Jeśli ktokolwiek mógłby mi polecić jakiś konkretny sprzęt to będę naprawdę wdzięczny.
Sprawdź sobie video-rejestratory marki DOD, np. model GSE550 albo GSE580.
Sprzedawałem kiedyś tego typu sprzęt i jeśli chodzi o video rejestratory z wyższej półki to wydaje mi się, że to będzie jednym z najlepszych rozwiązań. Bardzo dobra jakość nagrań nawet nocnych, poza tym każda rozdzielczości min 30 klatek na sekundę.

Zresztą zobacz wideo na YT i sam oceń.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Gressil napisał:
Może Prestigo RoadRunner 530GPS - spełnie wszystkie twoje wymagania. Nagrywa w fullHD 1920x1080, 30FPS, Wyświetlacz LCD 2.7 cala, widoczność 120 stopni, wyjście hdmi. Posiada również funkcję gps.
No ale czy przy tej rozdzielczości pamięci może wystarczać na 40min. mówię od 8GB :) Ja bym borowskiemu radził zmniejszyć rozdzielczość... ;) A jak totalny HD to już nie wspomnę hehe :p
Wiem z własnego doświadczenia, że zżera przy wysokiej rozdzielczości.. :D
 
B

borowski

Guest
Jacek23 masz rację, obraz z tych Dodów robi wrażenie. A jak funkcje gps?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
borowski napisał:
Jacek23 masz rację, obraz z tych Dodów robi wrażenie. A jak funkcje gps?
Tylko raz ją wypróbowałem i obraz trasy oraz przejechane km dokładnie zapisała. Conajmniej tak samo dokładnie jak mój tomtom. Poza tym zapisuje jeszcze inne parametry ale już nie zagłębiałem się już w szczegóły.
Dla osoby dużo jeżdżacej b. fajna sprawa.
 

NaYaN

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szczerze polecam TrueCam A5. Nagrywa w Full HD, 30 fps, jma moduł GPS - wygląda na to, że wszystko, czego potrzebujesz :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
to koszt okolo 100zl do nawet 500zl, sa rozne testy w tv i sieci, jedne nagrywaja w nocy dobrze inne nie, do tego hd, stabilizacja, cena , to troche zlozony wybor
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
czy kamerki są dla was aż takie ważne? nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego?
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
czechu napisał:
to koszt okolo 100zl do nawet 500zl, sa rozne testy w tv i sieci, jedne nagrywaja w nocy dobrze inne nie, do tego hd, stabilizacja, cena , to troche zlozony wybor
Dlatego właśnie pytam, żeby doradzić w wyborze modelu.



rabela napisał:
czy kamerki są dla was aż takie ważne? nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego?
Zdefiniuj "coś innego". Jak ktoś chce mieć kamere w aucie, to czemu nie?
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
rabela napisał:
czy kamerki są dla was aż takie ważne? nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego?
Każdy kupuje co mu się podoba i na co go stać. Kamerka fajna sprawa i kiedyś sam się w nią zaopatrzę. W takim urządzeniu to min 32 lub 64GB, a jeśli styknie 720p to spokojnie na starczy długie nagrania.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
tadek33 napisał:
Kamerka fajna sprawa i kiedyś sam się w nią zaopatrzę.
Szczególnie podczas wypadku. Widać od razu czyja była wina.



rabela napisał:
czy kamerki są dla was aż takie ważne?
Jesteś w stanie udowodnić, że nie ty spowodowałaś wypadek. Moim zdaniem dość ważne to jest.
 

gramacz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Bardzo dobry wspólczynnik cena jakośc ma G1WH, kosztuje nieco ponad 150 zł, ma też funkcje że włączy nagrywanie przy hamowaniu lub wypadku (G-sensor), tu masz opis i film.

aliexpress.telchina.pl/rejestrator-jazdy-g1wh/
Bardzo popularny w polsce wideorejestrator
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
co do samego produktu to sie nie wypowiem
ale wypowiem sie w kontekscie zakupow z chin
zrezygnujcie z nich
nie masz pewnosci co dostaniesz, ani kiedy to dostaniesz
nie masz prawa do gwarancji, chyba ze odeslesz do chin
i jest jeszcze clo, o tym sie nie mowi, ale moga twoja paczek zatrzymac na granicy i kazac zaplacic clo, a to srednio jest 10-20% wartosci produktu
co powoduje ze cena sie rownowazy z tym kupionym w Polsce
 
Do góry