parasolka-wózek

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witajcie,nie znalazłam wątku o wózkach parasolkach a chciałam spytać o wózek który ostatnio bardzo mi się spodobał,model yezz,widziałyście go,może macie?Co o nim myślicie?
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Ja widzilam, ostatnio mialam nawet okazje przetestowac w slepie. Ogolnie bardzo fajny zwrotny, wygodny dla dziecka, i kolka nie klekocza.... Dodatkowo maja swietne kolorki kazdy znajdzie cos dla siebie... A przy zlozeniu Yezz zajmuje naprawde malo miejsca...
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
ogólnie spoko, ale np mnie w nim przerażają te malutkie kółka! ja bym się bała tym jeździć :D no chyba że tylko po galeriach i super równym terenie :p
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
kółka nie są wcale takie małe,widziałam na żywo są kauczukowe więc nie są głośne,nie ścierają się i są miększe niż plastikowe,kółka mi sie podobają więc nad tym się nie zastanawiam
 
I

ItaliaAmore

Guest
dla mnie to zadziwiająca jest waga tego wózka, po złożeniu można go na plecy zarzucić i idziesz, czytałam, ze to zasługa jakiś specjalnych materiałów tam użytych, także dla aktywnych rodziców, jak najbardziej
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
hmm kółka nie mają się podobać tylko dobrze służyć.
co z tego, że nie sa głośne? jak dla mnie to słaby argument. już wolę żeby były głośne niż takie małe i źle się prowadziły na wertepach i naszych chodnikach dziurawych.
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
szczerze mowiac to wozek sie swietnie prowadzi, kupilam ostatnio taki dla chrzesniaczki a mieszkaja na wsi i za duzo chodnikow u nich nie ma, a jezdzi super po roznych nawierzchniach mimo malych kolek...
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja polecam quinny jezz. najlepsza parasolka jaka widzialam, lekki i maly po zlozeniu a przy tym solidny i bezpieczny
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
fajnie jeszcze ze mozna w Yezzie zdjac calkowicie siedzisko i do pralki jak sie zabrudzi...
 
I

ItaliaAmore

Guest
no właśnie, masz w godzinę czyściutki wózeczek, ten yezz jest rzeczywiście innowacyjnym wóżkiem, ale u nas na parasolkę jeszcze za wcześnie :)
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
dla mnie najfajniesze w jezz jest to ze jest taki maly i lekki po zlozeniu mozesz go nosic jak torbe na ramieniu
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
moja siostra ma ten wózek yezz i z tego co mówi to jest bardzo zadowolona,też obawiała się małych kółek ale koleżanka ją namówiła i mówi że jest na prawdę fajny
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
nie wiedziałam że można go odpiąć i prać,czytałam o tych kółkach gdzieś i dziewczyny się wypowiadały że absolutnie nie ma problemu owszem wydają się małe i niepraktyczne ale sprawdzają się na codzień
 
I

ItaliaAmore

Guest
dokładnie to samo słyszałam, że co z tego, że kółka małe jak dają radę na wertepach? ja sądzę, że yezz to wózek dla aktywnych rodziców
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Yezz jak najbardziej nadaje sie dla aktywnych, i po zlozeniu zajmuje naprawde malo miejsca moja siostra jak nie uzywa to trzyma pod lozkiem...
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
ma małe kółka, ale one są takie jak od rolek albo deskorolki, fajnie amortyzują i dobrze sie prowadzi ten wozek
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
Biedronka123 napisał:
ma małe kółka, ale one są takie jak od rolek albo deskorolki, fajnie amortyzują i dobrze sie prowadzi ten wozek
A wyglądają tak:

20620f9a68b08a44gen.png
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
nie wiem czy one sa gumowe czy z jakiegos kauczuku, ale swietnie sie trzymaja drogi i nie widac na nich sladow eksploatacji praktycznie sie nie zdzieraja....
 
J

jessi_ca

Guest
dudu23 napisał:
nie wiem czy one sa gumowe czy z jakiegos kauczuku, ale swietnie sie trzymaja drogi i nie widac na nich sladow eksploatacji praktycznie sie nie zdzieraja....
fajny ten wózeczek, a ktos ma moze cos z maxi cosi? widzialam mile i noę, fajnie sie prezentuja, ale moze ktos uzywal tych wozeczkow i podzieli sie opinia?
 
Do góry