Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Prywatna opieka medyczna w Warszawie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Sugar40

Sugar40

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 12:16

Szukam jakies prywatnej opieki medycznej. Jest ich tak wiele, że nie wiem ktora wybrac. Moze ktos cos poradzic w tym temacie?
  • 0

#2 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 15:09

A gdzie dokładnie?
  • 0

#3 Sugar40

Sugar40

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 10:28

A gdzie dokładnie?

Warszawa. Jest nas czwórka, ja, mąż i dwójka dzieci ( 3 i 5 lat), jest jeszcze kot- ale dla niego mamy już lekarza :-)) Szukam jakiegoś pakietu medycznego, który obejmowalby cala rodzine, ale w szczegolnosci dzieciaki, bo sa w wieku przedszkolnym , a to oznacza choroby non stop. Jak ktos cos moze polecic, to bardzo proszę :-)
  • 0

#4 kolo.ratunkowe

kolo.ratunkowe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 86 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 13:18

A gdzie dokładnie?

Warszawa. Jest nas czwórka, ja, mąż i dwójka dzieci ( 3 i 5 lat), jest jeszcze kot- ale dla niego mamy już lekarza :-)) Szukam jakiegoś pakietu medycznego, który obejmowalby cala rodzine, ale w szczegolnosci dzieciaki, bo sa w wieku przedszkolnym , a to oznacza choroby non stop. Jak ktos cos moze polecic, to bardzo proszę :-)

polecam zapoznać się z ofertą lux medu- mają wiele różnych pakietów opieki medycznej zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na pewno znajdziesz odpowiedni :) ja korzystam z ich oferty już dobrych kilka lat i jestem zadowolona

• 0

#5 AleksaK

AleksaK

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 13:54

Ja też polecam Lux Med. Wiadomo, że wszędzie znajdą się różni lekarze ale to wtedy najlepiej ich sprawdzić w necie i chodzić potem do swoich sprawdzonych. A pakiety mają po prostu korzystne i dostowujesz je do swoich potrzeb. Ja mam zwykły Dąb dla siebie a znajoma, która ma dzieci wykupiła taki, że ma tylko dla nich bo ona mało choruje więc na prawdę może tam każdy dostać to co chce.

• 0

#6 makskolar

makskolar

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 15:27

A co sądzicie o medicoverze? Mają podobno bardzo dobrą terapie jesli chodzi o nietrzymanie moczu medicover.pl/klienciindywidualni/nietrzymaniemoczu

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Sugar40

Sugar40

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:57

Tak, luxmed wypadl mi najciekawiej, i faktycznie wykupilam pakiet brzoskwinia dla dzieciakow, a dla nas pakiet dąb. Poza tym mają wiele placówek w terenie, a my z mezem nos stop w podrożach, a dzieciaki, przynajmniej to mlodsze czesto wywozimy do łodzi, do babci, więc to dla nas to ważne,mżeby placowki byly pod nosem i zeby byla mozliwosc wizyt domowych.
  • 0

#8 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 09:18

ja również mam wykupiony pakiet w Lux Medzie, ich oferta okazała się najkorzystniejsza, poza tym nie powiem bo poczytałam sobie troche na forach o prywatnej opiece medycznej i Lux Med przewijała się najczęściej jako placówka którą warto wybrać.

• 0

#9 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 26 lipiec 2014 - 22:31

ja tez mam w lux medzie wiec samilo mogę polecić co prawda w innym miescie, ale patrząc na firme na ile jest duza sadze ze będzie również w wawie

• 0

#10 ninablue

ninablue

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 22:05

Noble Medicine w Warszawie - obsługa pacjenta tak jak w najlepszych zachodnich klinikach.

Przyjmuje tam bardzo dobry pediatra prof. Andrzej Radzikowski

• 0

#11 wojciech_111

wojciech_111

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 luty 2015 - 15:48

jeśli nie możesz się zdecydować polecam skorzystać z porównywarek, np. lepsza oferta itp, tam dokładnie pokazuje co placówki medyczne mają w ofercie i w jakiej cenie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 12:24

To chyba rzeczywiście dobry pomysł, z taka porównywarką.

Ja za to mogę wam polecić innego rodzaju pomoc medyczną. Chodzi o opiekę domową. Można w ten sposób nawet zlecić badania krwi. Pielęgniarka czy pielęgniarz przyjeżdżają do domu chorego, pobierają materiał do badań, a potem przywożą wyniki.

Ceny można przeliczyć tu, na ich stronie: http://pielegniarski...dla-badan-krwi/

To dobre wyjście dla osób, które mają problemy z poruszaniem albo dla każdego, kto nie lubi szpitali i placówek medycznych. Takie małe ułatwienie życia lub fanaberia.

• 0

#13 donat2000

donat2000

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 20:49

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam dostęp do atrakcyjnej oferty pakietów w LuxMed. Szczegóły mogę przesłać na na priv. Tabelka jako załącznik ze szczegółami. Ps. GH to pakiet indywidualny (1 osoba) FH pakiet rodziny (2 osoby dorosłe oraz dzieci).

Załączone pliki

Użytkownik donat2000 edytował ten post 01 marzec 2015 - 20:49

• 0

#14 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 11:55

Dużo kosztują takie pakiety?

• 0

#15 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 22:43

Zależy od wyboru opcji, a jest ich na prawdę wiele. Można wybrać tańsze z opcja dopłat do wizyt, ablo nieco droższe kiedy wszystko jest w pakiecie. Polecam zadzwonic na infolinię LM i na pewno coś doradzą. 

• 0

#16 melissaa

melissaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 21:08

Z tymi pakietami można na prawdę pokombinować u wybrać najbardziej odpowiednią opcję. Ja mam pakiet full wypas, ale można też kupić z mniejszą miesieczna opłata i dopłaca się za wizyty - odpowiedniejszy dla osób, które korzystaja raz na jakis czas z porad lekarzy. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#17 Nika123

Nika123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 05:49

Lux Med ma naprawdę szeroki wybór pakietów medycznych dopasowanych do wieku i potrzeb klientów. Dodatkowo długa lista specjalistów, szybkie terminy i Portal Pacjenta dzięki któremu samemu umawiamy sobie wizyty. Dla mnie rewelacja.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0