Opryszczka narządów płciowych

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
A więc mam stałego partnera o 2 lat, jest on moim pierwszym, on przede mną miał partnerki, jednak powiedział, że nigdy nie miał choroby wenerycznej, nie miał przynajmniej żadnych objawów. Pierwszy raz opryszczka wyskoczyła mi po miesiącu współżycia, wtedy lekarz przepisał mi lek HEVIRAN, zadziałał po tyg. i jakoś źle nie wpływał na mój organizm. Po wyleczeniu opryszczki wróciłam do współżycia i jakoś po roku i kilku miesiącach wszystko wróciło. Moje pytania są takie: 1. Jak to możliwe że choroba powróciła 2. Jak to możliwe że ją w ogóle mam/miałam skoro chłopak nie ma 3. Wróciłam do leku HEVIRAN i mniejwięcej po 2 dniach spożywania go, zaczął mnie boleć żołądek. Zmniejszyć dawkę leku czy co? Jeśli zmniejszę, to opryszczki nie wyleczę, bo przynajmniej tydzień muszę zażywać 4-5 tabletek dziennie. Przepraszam za wszelkie błędy i w ogóle namieszanie :)
 

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Spamerski napisał:
Skąd pewność, że z partnerem jest wszystko w porządku?
Znaczy pewności nie mam, ale stwierdzam tak, bo nigdy nie mial objawów choroby. Wszystko sie okaże jak pójdzie do ginekologa :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chłopak najpewniej jest nosicielem wirusa,więc objawów nie ma.Musi się przebadać.
 
Do góry