Czym przemywać oczka dziecka

idylla

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, czym przemywacie oczy u małego dziecka, macie jakiś sprawdzony środek? Zależy mi bardzo, żeby można było stosować od pierwszego dnia życia i nie wiem co kupić, help!
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Solą fizjologoczną, chyba ze maluchowi ropieja oczka troszke wtedy rumiankiem
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja przemywam wacikiem nasączonym wodą przegotowaną i z raz w tygodniu tą solą fizjologiczną, z oczkami wszystko gra
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
BandaiWanda napisał:
Sól fizjologiczna albo rumianek, mozna tez przegotowaną nie gorącą oczywiście wodą.
ja tak samo. sól fizjologiczna - najbezpieczniejsza. rumianek jak widze ze jest ropa
 

Kingusia1992

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
rumianek, torebka po herbacie też się nadaje, chociaż sól fizjologiczna jest świetnym rozwiązaniem :) także polecam
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Kingusia1992 napisał:
rumianek, torebka po herbacie też się nadaje, chociaż sól fizjologiczna jest świetnym rozwiązaniem :) także polecam
a tak! zapomnialam o zwyklej herbacie. pamietam ze ja jak bylam mala to strasznie rozpialy mi oczy i mama robila mi oklady ze zwyklej herbaty
 

Kingusia1992

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
herbata to taka metoda babcinna jeszcze :) dobrze, że my tak lubujemy się w herbatach, bo na zachodzie to ciężko o taki środek spożywczy :) a przy okazji naturalnie i bezpiecznie dla dziecka :)
 
Do góry