Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

ginekologia estetyczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 03 październik 2016 - 22:50

Wydaje mi się, ze obecnie takie zabiegi staja się powoli powszechne. Kiedyś kobietom wstyd było się przyznać do tego, ze po porodzie pochwa jest luźniejsza. A teraz- fajnie, ze coraz więcej babeczek decyduje sie na takie zabiegi :) Tez taki zrobiłam. I polecam- jest tak jak przed porodem, a nawet lepiej :) Niewielkim kosztem odzyskałam super życie seksualne, co mega mnie cieszy :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#22 AkashaAkasha

AkashaAkasha

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:31

Po porodzie zewnetrzne tak nie cierpią jak wewnętrzne i wtedy właśnie odczucia podczas seksu żeby się facet dwoił i troił a my żebyśmy się starały jak nigdy dotąd to i tak nie będzie tak samo. Dobrze, jak kobieta ma dostęp do wysokiej jakości opieki, gorzej jak się wybiera na zabieg do gościa w stylu ręce które leczą :D

• 0

#23 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:43

ha ręce które leczą też są spoko :D masaż te sprawy :D a o dobrą klinikę to trudno, dlatego ja bym w życiu się nie zdecydowała.

• 0

#24 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:07

Może i trudno ale to nie jest tak, że ich przecież nie ma. Sama zdecydowałam się na zabieg kilka miesięcy temu choć nie po porodzie, ale podkręcenie sobie libido i doznań nigdy nie uznałabym za niewłaściwe ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#25 AkashaAkasha

AkashaAkasha

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:22

Ja też jestem po zabiegu obkurczania w klinice Efecta w Częstochowie. Na początku się mocno bałam i wstydziłam, bo nie mam w nawyku jednak się obnażać gdzie popadnie :P ale mega profesjonalne i z wyczuciem podejście pani doktor mnie uspokoiło. Sam zabieg bardzo spokojny, bez jakichś traumatycznych doznań. Może dlatego, że to już naprawdę zaawansowana technologia laserem. A o dziwo cena nie zwala z nóg. Od tamtej pory przestałam tak krytycznie patrzeć na medycynę estetyczną. Czasem nie jest zupełnie wyrazem próżności a potrzeby.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0