ginekologia estetyczna

M

maalamy

Guest
Co sądzicie o czymś takim??? Moja przyjaciółka przyznała mi się, że zastanawia się nad tego typu zabiegiem, mówi że po naturalnym porodzie czuje pewien dyskomort przy zbliżeniach z mężem i znalazła sobie jakiś gabinet i chce się zdecydować na zabieg laserowy. Trochę mnie tym zaskoczyła i nie wiem co o tym myśleć, czy takie coś jej pomoże?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Trochę mało napisałaś-uważam,że jeśli kobieta ma problem (choćby po urodzeniu dziecka) to nie ma nad czym myśleć-trzeba działać.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Malefitz napisał:
Co to w ogóle jest?
delikatnie mówiąc-czasami po porodzie żeńskie narządy płciowe te zewnętrzne nie wyglądają tak piękie jak dawniej-czasami wymagają korekty u specjalisty i od tego mamy chirurgów plastycznych z dziedziny ginekologii estetycznej.
 
M

maalamy

Guest
przyjaciółka o której mówiłam już jest po zabiegu, niedługo po naszej rozmowie się zdecydowała na laserowe obkurczanie pochwy, tego samego dnia się widziałyśmy, mówila że czuje się ok, teraz czeka na efekt bo taki ma wystąpić po miesiącu. Ale widać że psychicznie już u niej nastąpiła poprawa :)
 
N

nianiaSweet

Guest
jeśli kobieta ma problem to powinna to zmienić, ginekologia estetyczna to u Nas jeszcze temat tabu, a tak być nie powinno bo tylko kobieta wiem jaki to problem czuś defekt jeśli chodzi o narządy rozrodcze. Jeśli czujemy się z tym źle to powinnyśmy natychmiast udać się na zabieg. Teraz np. w Medicoverze są prowadzone bezpłatne konsultacje, więc warto skorzystać jeśłi mamy takowe problemy.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
To prawda, tym bardziej że teraz coraz częściej schorzenia, które leczono tylko operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W sumie plastyka pochwy nie tylko poprawia jakość współżycia, ale też W sumie plastyka pochwy poprawia też problemy z nietrzymaniem moczu znikają. Także warto skorzystać z takich bezpłatnych konsultacji a nóż okażą się pierwszym krokiem ku poprawie komfortu życia.
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda wiele kobiet nie wie, że to może tylko pomóc, a taki zabieg jest bezinwazyjny, ale kobiety które nie orientują się jak wygląda taki zabieg powinny udać się na takie bezpłatne konsultacje. Np. taki przerost warg sromowych naprawdę może być przykry. Wieczne podrażnienia z pocierania o bieliznę, stan zapalny sprzyjający infekcjom, ból przy współżyciu, chcielibyście tak? Chyba zdajesz sobie sprawę jak życie seksualne jest ważne dla człowieka, a problemy w łóżku mogą wpędzić nawet w depresję, więc nie ma co czekać jeśli mamy takii problem.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
może słyszałyście coś o tym zabiegu laserowym monalisa touch? kurcze, zastanawiam się bo troche to krępujące, ale po porodzie mam tendencje do "zapowietrzania", jeśli wiecie o co mi chodzi :)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
nie ma sie czego wstydzic, jesli ma to komus pomoc to jasne:) moja siostra po porodzie miala duzy problem, wlasnie min z moczem i tez mowila ze lekarze bardzo jej pomogli. a w obecnych czsach takie zabiegi sa i krotkie i bezbolesne
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no pewnie, też jestem tego zdania, że jeśli może pomóc to chętnie skorzystam, tylko zastanawiam się czy to rzeczywiście daje pożądany efekt, bo bardzo się już męczę z tą moją dolegliwością a w sumie o tym laserze pierwsze słyszę
 
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
niestety sa to tez dosc kosztowne zabiegi, ja po porodzie czulam ze pochwa potrzebuje lekkiej regeneracji, tzn.ze sa otarcia na jej sciankach, czulam tez nieprzyjemna suchosc pochwy, na te dolegliwosci na szczescie wystarczyly globulki do ginekologa Hydrovag, zaw.hialuronian sodu, regenerujacy i nawilzajacy pochwe, lek chronil tez przed infekcjami(zaw.kwas mlekowy) wiec mialam takie 2 w 1:) dobrze ze szybko pozbylam sie dolegliwosci:)
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Myślę, że to nie tylko dyskomfort fizyczny może poprawić, ale przede wszystkim psychiczny. Gdy kobieta jest pewna siebie o wiele lepiej funkcjonuje.
No cóż szkoda tylko, że nasze społeczeństwo jest nadal takie niededukowane a wszelkie nowości uważa za coś złego lub fanaberie...
 

karolina888

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Na pewno zabieg nie należy do najtańszych, ale ile komfortu można zyskać i pozbyć się tego problemu z zapowietrzaniem na przykład... ja polecam zabieg laserem aphrodite, i ogólnie zabiegi laserowe, szybkie i bezbolesne.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Jeśli kobieta odczuwa duży dyskomfort to jak najbardziej powinna się zdecydować na taki zabieg. Teraz są lasery np. MonaLisa Touch do których nie jest potrzebne żadne znieczulenie bo zabieg jest zupełnie bezbolesny.
 
Do góry