Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

ginekologia estetyczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 22:09

Co sądzicie o czymś takim??? Moja przyjaciółka przyznała mi się, że zastanawia się nad tego typu zabiegiem, mówi że po naturalnym porodzie czuje pewien dyskomort przy zbliżeniach z mężem i znalazła sobie jakiś gabinet i chce się zdecydować na zabieg laserowy. Trochę mnie tym zaskoczyła i nie wiem co o tym myśleć, czy takie coś jej pomoże?

• 0

#2 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 22:52

Trochę mało napisałaś-uważam,że jeśli kobieta ma problem (choćby po urodzeniu dziecka) to nie ma nad czym myśleć-trzeba działać.

• 0

#3 Malefitz

Malefitz

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3409 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 22:56

Co to w ogóle jest?

• 0

#4 Guest_Gentelmen_*

Guest_Gentelmen_*
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 22:56

Jeśli kobieta ma problem to lepiej się go pozbyć.

• 0

#5 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 23:09

Co to w ogóle jest?
delikatnie mówiąc-czasami po porodzie żeńskie narządy płciowe te zewnętrzne nie wyglądają tak piękie jak dawniej-czasami wymagają korekty u specjalisty i od tego mamy chirurgów plastycznych z dziedziny ginekologii estetycznej.
  • 0

#6 Malefitz

Malefitz

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3409 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 23:09

Aaa, ok. Dzięki za informację :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 21:35

przyjaciółka o której mówiłam już jest po zabiegu, niedługo po naszej rozmowie się zdecydowała na laserowe obkurczanie pochwy, tego samego dnia się widziałyśmy, mówila że czuje się ok, teraz czeka na efekt bo taki ma wystąpić po miesiącu. Ale widać że psychicznie już u niej nastąpiła poprawa :)

• 0

#8 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 18:27

jeśli kobieta ma problem to powinna to zmienić, ginekologia estetyczna to u Nas jeszcze temat tabu, a tak być nie powinno bo tylko kobieta wiem jaki to problem czuś defekt jeśli chodzi o narządy rozrodcze. Jeśli czujemy się z tym źle to powinnyśmy natychmiast udać się na zabieg. Teraz np. w Medicoverze są prowadzone bezpłatne konsultacje, więc warto skorzystać jeśłi mamy takowe problemy.

• 0

#9 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisano 28 kwiecień 2014 - 12:19

To prawda, tym bardziej że teraz coraz częściej schorzenia, które  leczono tylko operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W sumie plastyka pochwy nie tylko poprawia jakość współżycia, ale też W sumie plastyka pochwy poprawia też problemy z nietrzymaniem moczu znikają. Także warto skorzystać z takich bezpłatnych konsultacji a nóż okażą się pierwszym krokiem ku poprawie komfortu życia.

• 0

#10 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 11:35

to prawda wiele kobiet nie wie, że to może tylko pomóc, a taki zabieg jest bezinwazyjny, ale kobiety które nie orientują się jak wygląda taki zabieg powinny udać się na takie bezpłatne konsultacje. Np. taki przerost warg sromowych naprawdę może być przykry. Wieczne podrażnienia z pocierania o bieliznę, stan zapalny sprzyjający infekcjom, ból przy współżyciu, chcielibyście tak? Chyba zdajesz sobie sprawę jak życie seksualne jest ważne dla człowieka, a problemy w łóżku mogą wpędzić nawet w depresję, więc nie ma co czekać jeśli mamy takii problem.

• 0

#11 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 14:33

ale nie tylko po porodzie i nie tylko chodzi o narządy płciowe, ginekologia estetyczna to też m.in. recepta na problem nietrzymania moczu. I bardzo mi się spodobało stwierdzenie o tym, że trzeba działać teraz będzie łatwiej bo tutaj http://www.tricliniu...tne-konsultacje można skorzystać z bezpłatnych konsultacji 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 deedra

deedra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 15:15

moim zdaniem trzeba dużo na ten temat rozmawiać i zwiększać świadomość tego, w jakich problemach może pomóc ginekologia estetyczna, tutaj http://www.marekwasi...gia-estetyczna/ bardzo fajny tekst na ten temat, odpowiada na pytanie, czym tak naprawdę jest ta dziedzina medycyny

• 0

#13 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 15:30

może słyszałyście coś o tym zabiegu laserowym monalisa touch? kurcze, zastanawiam się bo troche to krępujące, ale po porodzie mam tendencje do "zapowietrzania", jeśli wiecie o co mi chodzi :)

• 0

#14 dexterrr

dexterrr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 00:27

nie ma sie czego wstydzic, jesli ma to komus pomoc to jasne:) moja siostra po porodzie miala duzy problem, wlasnie min z moczem i tez mowila ze lekarze bardzo jej pomogli. a w obecnych czsach takie zabiegi sa i krotkie i bezbolesne

• 0

#15 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 12:03

no pewnie, też jestem tego zdania, że jeśli może pomóc to chętnie skorzystam, tylko zastanawiam się czy to rzeczywiście daje pożądany efekt, bo bardzo się już męczę z tą moją dolegliwością a w sumie o tym laserze pierwsze słyszę

• 0

#16 Guest_anna_ana_*

Guest_anna_ana_*
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 15:30

ja jestem "za"
jeśli kobieta źle się z tym czuje to czemu nie?

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 16 grudzień 2014 - 10:05

• 0

#17 piernik z rodzynkami

piernik z rodzynkami

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 13:05

niestety sa to tez dosc kosztowne zabiegi, ja po porodzie czulam ze pochwa potrzebuje lekkiej regeneracji, tzn.ze sa otarcia na jej sciankach, czulam tez nieprzyjemna suchosc pochwy, na te dolegliwosci na szczescie wystarczyly globulki do ginekologa Hydrovag, zaw.hialuronian sodu, regenerujacy i nawilzajacy pochwe, lek chronil tez przed infekcjami(zaw.kwas mlekowy) wiec mialam takie 2 w 1:) dobrze ze szybko pozbylam sie dolegliwosci:)

• 0

#18 Majka00007

Majka00007

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 17:08

Myślę, że to nie tylko dyskomfort fizyczny może poprawić, ale przede wszystkim psychiczny. Gdy kobieta jest pewna siebie o wiele lepiej funkcjonuje.
No cóż szkoda tylko, że nasze społeczeństwo jest nadal takie niededukowane a wszelkie nowości uważa za coś złego lub fanaberie...

• 0

#19 karolina888

karolina888

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 23:33

Na pewno zabieg nie należy do najtańszych, ale ile komfortu można zyskać i pozbyć się tego problemu z zapowietrzaniem na przykład... ja polecam zabieg laserem aphrodite, i ogólnie zabiegi laserowe, szybkie i bezbolesne.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 17 styczeń 2016 - 23:36
usunięto link

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 489 postów

Napisano 01 luty 2016 - 18:05

Jeśli kobieta odczuwa duży dyskomfort to jak najbardziej powinna się zdecydować na taki zabieg. Teraz są lasery np. MonaLisa Touch do których nie jest potrzebne żadne znieczulenie bo zabieg jest zupełnie bezbolesny.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0